квартал Червоних ліхтарів
квартал Червоних ліхтарів

Розмір оригіналу:   1024x681
Тип: jpg   Дата:

Відвідування «пікантної» пам'ятки Амстердама – району Червоних ліхтарів – туристами може влетіти приймаючій стороні «в копієчку» – влада країни планує накладати штрафи на гідів, які дозволяють своїм туристам дивитися на жінок у вікнах і тим більше, – кричати непристойності. Як відмічає Daily Mail, влада міста серйозно взялася за боротьбу зі своїм «неофіційним іміджем», який вичерпувався гаслом: «Приходьте за травою, залишайтеся з повіями».

Нагадаємо, боротьба з так званими «кофешопами», головною туристичною приманкою в яких служить легалізована марихуана, ведеться з 2012 року, і, хоча повної заборони для туристів добитися не вдалося, легалізація «продукту» іноземним громадянам вже поступово переходить в «сіру» зону закону.

Що стосується кварталу Червоних ліхтарів – то туристам намагаються заборонити дивитися на «нічних метеликів», що демонструють себе в скляних вікнах кварталу Червоних ліхтарів. Влада в союзі з власниками закладів виступає проти «візуальної халяви» і грубої зневаги від п'яних туристів. У результаті гід, що не устежив за поведінкою групи, буде вимушений розщедритися на штраф у розмірі 235 доларів, а турфірми, при доведених проблемах, розпрощатися з круглою сумою в 1200 доларів.

26 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук