пляжі Анталії
пляжі Анталії

Розмір оригіналу:   977x733
Тип: jpg   Дата:

У південній турецькій області Анталія був встановлений новий світовий рекорд по кількості пляжних зон, які були відмічені Блакитними прапорами. У цьому регіоні такий почесний титул присвоїли шести пристаням для яхт і 197 пляжам. Відмітимо, що Блакитний прапор є добровільним екологічним сертифікатом Міжнародного фонду екологічної освіти, що привласнюється тим яхтовим пристаням і пляжам, вода яких відповідає усім стандартам і нормам екологічної чистоти. Берег при цьому має бути чистим і безпечним для відпочивальників.
Тому немає нічого дивного в тому, що в деяких пошукових систем в запитах туристичного характеру зараз лідирує пропозиція куплю тур в Туреччину. Якщо ви не хочете довго шукати, то ми рекомендуємо вам придбати путівку в одній із туристичних компаній вашого міста, які займаються турами в Туреччину.
Що стосується пляжів в Анталії, то Lokman Atasoy, регіональний координатор підрозділу Блакитного прапора в місті, заявив наступне: “Головна мета курорту полягає у збереженні статусу тих пляжних зон, які вже отримали відповідні екологічні сертифікати, а також створенні нових пляжів з Блакитними прапорами”.
“Мандрівники, які приїжджають в Туреччину, все частіше починають турбуватися про чистоту пляжів і води. Тому вони вибирають тільки ті пляжні зони, які мають міжнародний сертифікат екологічної чистоти і безпеки. Багато туристичних компаній останнім часом теж почали цікавитися тим, чи є в тому або іншому турецькому курортному місті пляжі, які відмічені Блакитними прапорцями. Зараз вже ніхто не вірить звичайним усним заявам про те, що вода чиста. Необхідно довести це”, – додав Atasoy.

15 травня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук