мережа Isrotel
мережа Isrotel

Розмір оригіналу:   300x224
Тип: jpg   Дата:

Ізраїльська готельна мережа Isrotel починає свою “експансію” в Єрусалим: її керівництво придбало в столиці землю, на якій буде побудований елітний готель. За задумом, новий готель буде побудований на розі вулиць емек Рефаим і Бейт-Лехем. Як відмічає керівництво готелю він повинен стати найпрестижнішим в Єрусалимі не лише із-за внутрішнього убрання і високого рівня сервісу, але і через те, що він знаходитиметься недалеко від Старого міста і Вежі Давида, в самому серці “німецької колонії”. Готель стане частиною елітної серії Exclusive Collection.
За словами гендиректора Isrotel Лиора Равива, в готелі буде 200 номерів і конференц-зал на 1.000 чоловік, а також спа. Готель впишеться в комплекс історичних будівель, що оточують її, який включає будівлі часів тамплієрів. Равив відмітив, що новий проект – свого роду спадок, який залишив покійний творець мережі Дейвид Люіс, оскільки саме він займався пошуком і купівлею землі для спорудження цього готелю. Люіс, що помер 9 серпня цього року, встиг “благословити” проект.
Як відмічають в керівництві мережі, новий столичний готель мережі припаде до смаку гостям з України. Вони давно вже уподобали ейлатские готелі, відкриття ж нового готелю дозволить їм “кочувати” між Святим містом і курортною столицею півдня країни, не поступаючись своїм комфортом.
На даний момент мережі Isrotel належать 17 готелів в Ізраїлі: 8 з них знаходяться в ейлате, а ще 9 – в інших районах країни : на горі Кармель, в Тель-Авіві, в Негевей і на Мертвому морі.

6 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук