підводний парк
підводний парк

Розмір оригіналу:   1600x1200
Тип: jpg   Дата:

Перший з музеїв буде побудований на території затоки Пагасітікос і північних Спорад. Він буде своєрідним підводним парком площею 2,5 тисячі квадратних метрів. Очікується, що музей зможе прийняти своїх перших відвідувачів вже наступного року.
До речі, якщо ви плануєте в 2015 році відправитися в Грецію, але не знаєте, в якому готелі зупинитися, щоб було легко добиратися до основних пам’яток країни і морського узбережжя, то ми радимо вам придивитися до Помегранате спа готелю, що знаходиться недалеко від аеропорту “Македонія” (місто Салоніки). Тут ви зможете без проблем зняти комфортабельний номер за доступною ціною. До найближчого морського узбережжя при цьому всього декілька хвилин неспішної ходьби.
Що стосується підводного музею, то серед його експонатів будуть елементи більше десяти кораблів, що потерпіли крах в найближчих морських водах. До того ж будь-який охочий зможе оглянути експонати з ближчої відстані, зайнявшись дайвінгом.
Відмітимо, що північний Споради є групою з дванадцяти найкрасивіших островів Егейського моря, які розташовані недалеко від острова Евія. Тільки чотири з них заселені людьми: Скопелос, Скірос, Скіатос і Алонісос.
Другим музеєм стане реконструйована стара залізнична станція Афіни – Пелопонес. У ній створять залізничний музей. Ця будова була закрита більше дев’яти років тому. Їй присвоїли статут історико-культурної цінності і благополучно про неї забули. Проте організація залізничних колій країни вирішила відреставрувати будівлю і створити з нії унікальний виставковий зал.

9 червня 2014

Автор:

У Греції буде створено декілька нових унікальних музеїв Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук