Халкіда
Халкіда

Розмір оригіналу:   288x225
Тип: jpg   Дата:

Неправда, що “в Греції усе є”. Там  немає важкої і хімічної промисловості, до мінімуму зведені екологічно шкідливі виробництва. Немає великих родовищ природних копалин і родючих чорноземів. Проте там є усе для туризму.
В Греції Ви знайдете кращі піщані і галечні пляжі, чистісіньке море і енергійних людей, які роблять усе можливе, щоб туристам було добре. До цього прагнуть і на наших курортах, наприклад на Чорному морі. Наприклад відпочинок у Коблево екологічний і корисний не менше ніж в Греції. Навколо цього курортного містечка на 100км в окрузі немає жодного заводу важкої промисловості і шкідливого виробництва. Туристи приїжджають сюди подихати йодистим повітрям,  позагорати на просторому золотому пляжі, купуватися в чистісінькій воді і просто відпочити від міської метушні у відмінних комфортних умовах.
А ось про грецьку кухню окрема історія. Пробувати її потрібно безпосередньо в Греції. Те, що пропонується в наших грецьких ресторанах, навряд чи зможе скласти у вас правильне враження. Тому октопус, він же восьминіг, має бути виловленим того ж дня в сусідній затоці, овочі для грецького салату потрібні тільки з грядки, і скуштувати усю цю розкіш потрібно за столиком з видом на Егейське море.
Грецька кухня
Грецька кухня

Розмір оригіналу:   520x349
Тип: jpg   Дата:

Готелі Греції по-справжньому хороші. У одному з них вашому покірному слузі довелося трохи пожити. Не те щоб це був дуже новий суперсучасний заклад, але “Porto Kаrras” – найбільший по території готель в Греції з портом для яхт і просторими номерами.
пляжі Греції
пляжі Греції

Розмір оригіналу:   520x395
Тип: jpg   Дата:

Мало хто з гостей пройшов його з кінця в кінець уздовж моря і, мабуть, зовсім Ніхто не перетнув його, спрямовуючись углиб цих неосяжних угідь. На них розташовані перші на Халкідіках гольф-поля, власні виноградники і маслинові гаї. Окрім кілометрового загального пляжу, є ще 25 затишних бухт, оточених соснами, – вони до ваших послуг. І на додаток – розкішна вілла “Галина” з двома вертольотними майданчиками і чарівним пейзажем.
А ще в Греції не хватає вас, шанований любитель мандрівок і автоматично читач мого блогу. Октопуси спіймані, грецький салат нарізаний, вперед у подорож до Греції!

9 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук