найкрасивіший острів на планеті
найкрасивіший острів на планеті

Розмір оригіналу:   670x505
Тип: jpg   Дата:

Відомим туристичним порталом Lonely Planet був представлений список з десятьма найбільш популярними і красивими островами на планеті. У цих курортних зонах можна провести прекрасну відпустку, не витративши при цьому багато грошей. Усім туристам цих прекрасних островів надається безліч різноманітних послуг : від звичайних процедур в SPA -салонах, до плавань з дельфінами. Оселитися можна або в комфортабельному номері в готелі, або у окремій віллі, яка знаходиться прямо на березі моря.
Якщо ви плануєте в майбутньому відвідати один з цих островів, то ми радимо вам спочатку купити нові сонцезахисні окуляри, здатні укрити ваші очі від яскравих сонячних променів. Тип паче, що зараз на ринку представлений широкий асортимент сонцезахисних окулярів і деякі можна купити за порівняно низькими цінами.
Що стосується рейтингу островів, то топ-10 виглядає таким чином:
  • 1 місце – о. Беліз (Центральна Америка),
  • 2 місце – о. Мауі (Гаваї),
  • 3 місце – о. Млєєт (Хорватия),
  • 4 місце – о. Ко Чанг (Таїланд),
  • 5 місце – о. Кастелі (Кріт).
Відмітимо, що останній острів потрапив в подібний список уперше. Мандрівники нарешті-таки помітили прекрасну венеціанську фортецю, розташовану на Кастелі, а також чудові виноградники і поля, усіяні кольорами. Туристів також потрясли своєю красою дивовижні пляжі острову, які знаходяться в кроковій доступності від більшості готелів.
Замикають десятку Багамські острови, острови Еолійські, а також о. Мухерес, о. Ломбок і о. Кайкос, розташовані в Карибському морі.

9 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук