дайвінг туризм
дайвінг туризм

Розмір оригіналу:   300x232
Тип: jpg   Дата:

Сфера дайвінг туризму почала розвиватися в Грузії. Міністерство довкілля, спільно з німецьким суспільством міжнародної співпраці зроблять усю необхідну підтримку туристичної галузі. Вже цього літа біля берегів Грузії можна буде зайнятися дайвінгом.
Недалеко від Батумі спеціально для цього затопили старий корабель, а навколо нього створили штучні рифи. Також в кораблі створена необхідна екосистема: водорості і молюски покрили корабель, без сумніву незабаром там оселяться і інші морські мешканці. Грузія перейняла цей досвід у ведучих в плані туризму країн і успішно розвиває його у своїх берегів.
Влада цього року поміняла стратегію по залученню туристів в місто Батумі, що є головним туристичним центром не лише Аджарії, але і усієї Грузії. У місті всюди з’явилися інформаційні стенди, будуються нові готелі, спеціально для туристів розроблена і випущена скидочна карта. Пару років назад влада Батумі заявила про створення в місті інфраструктури, яка не поступатиметься провідним курортам світу, і ось судячи з усього, вони почали утілювати свої плани в реальність.

18 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук