Іспанія, яка знаходиться в глибокій економічній кризі п’ятий рік, цього року продемонструвала прекрасні результати в туристичному секторі. Як показали результати підрахунків Інституту туристичних досліджень, в 2013 році був перевершений попередній рекорд, і Піренейський півострів відвідало понад 60 мільйонів іноземних туристів.
пляжі Іспанії
пляжі Іспанії

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Минулого року навіть в найрозкішніших готелях часто бракувало місць для усіх охочих зупинитися, а готелі приморських курортів в середньому були забиті більш ніж на 80 відсотків. Більшість іноземців, що перебували на відпочинку в Іспанії, вибирали такі регіони, як Каталонія, Балеарські острови, Андалусію і Канарські острови, багато хто з них рідко покидав пляжі. Таким чином, метою іспанських туристичних агентств наступного року повинне стати заохочення туристів на відпочинок в центральну частину країни, а не тільки на приморську зону та пляжі Іспанії.
За даними Інституту туристичних досліджень в 2013 році, Іспанію не лише відвідала рекордна кількість іноземців, але вони також витратили рекордну суму грошей – майже 56 млрд. євро. На думку експертів, це пов’язано зі збільшенням потоку спроможних туристів з Росії, України, Казахстану та Китаю.

9 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук