острів Грос
острів Грос

Розмір оригіналу:   300x214
Тип: jpg   Дата:

У Іспанії був створений і буде незабаром відкритий перший підводний музей в цій країні. Він є групою археологічних об’єктів, розміщених навколо острова Грос, що на півдні Піренейського півострова. За інформацією адміністрації музею туристів і дайверів туди почнуть пускати, швидше за все, вже в серпні цього року.
Острів Грос знаходиться недалеко від МарМенор, в центрі регіону Мурсія. Його площа складає менше 18 га, а довжина берегової лінії приблизно 2.5 км. У вісімнадцятому столітті острів був притулком піратів, а задовго до цього тут мешкали фінікійці. Чотири роки тому в його прибережних водах були виявлені і розкопані амфори і різні вироби із слонової кістки, які перевозилися на затонулому там фінікійському кораблі, приблизно в п’ятому столітті до нашої ери.
У липні там закінчуються археологічні роботи, і відповідно до рекомендацій ЮНЕСКО з дна будуть підняті лише декілька найбільш цінних експонатів, усі інші ж будуть доступні для перегляду туристами, за умови їх занурення під воду. Творцями цього підводного музею Іспанії є троє археологів, які таким чином сподіваються залучити до своєї роботи увагу людей, що цікавляться культурою і старовиною. Також неподалік будуть відкриті курси підводного плавання та дайвінгу для дітей і дорослих.

15 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук