Актуальне для туриста «туалетне питання» в Китаї взялися вирішувати на урядовому рівні: державне управління у справах туризму в Китаї і місцевий навігаційний онлайн-провайдер представили спеціальну програму для туристів по пошуку найближчого громадського туалету. Програма «охоплює» усю територію Китаю.

програма пошуку туалетів у Китаї
програма пошуку туалетів у Китаї

Розмір оригіналу:   800x432
Тип: jpg   Дата:

За інформацією «Сіньхуа» програма дозволяє користувачеві побачити усі громадські туалети в радіусі 2 кілометрів і рекомендації, як до них зручніше добратися. Програма «порахувала» 500 тис. громадських туалетів поблизу основних пам'яток Китаю, а також на їх території. У планах – включення туди усіх туристичних об'єктів країни, а також вокзали, автостанції і популярні ресторани.

За даними розробників путівником, який був в тестовому режимі запущений з початку року, скористалися 15 мільйонів разів. Що недивно – пошук туалету, особливо на прогулочних вулицях і поблизу міських пам'яток Китаю може бути дуже «нетривіальним» зайняттям – нерідко вони ніяк не позначені і розташовуються в абсолютно неочевидних місцях.

Нагадаємо, «туалетну революцію» в Китаї оголосили ще в 2015 році. Другий етап, запущений в 2017 році припускає будову і реконструкцію 64 тис. туалетів в туристичних місцях до 2020 року. При цьому основна мета – усунути «брудну пляму» на репутації з боку мандрівників, а також сприяти розвитку внутрішнього туризму Китаю. «Туалетна революція» є ключовою метою для розвитку туризму», – заявив Лі Цзиньцзао, глава Китайської державної адміністрації туризму.

3 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук