собор Дуомо в Мілані
собор Дуомо в Мілані

Розмір оригіналу:   800x532
Тип: jpg   Дата:

У головному Соборі Мілана, Дуомо були знайдені останки язичницького храму, присвяченого Мінерві, богині мистецтв і мудрості, науки і літератури. Відкриття було зроблене під час розкопок, метою яких було довести, що Медіолан (давньоримська назва Мілана) був столицею Західної Римської імперії в третьому столітті.
Завдяки археологічним розкопкам, проведеним, незважаючи на постійні фінансові труднощі, виявлені нові глави історії знаменитого готичного собору, одного з найбільших у світі.
Будівництво собору було розпочате в чотирнадцятому столітті, служби почали проводитися в шістнадцятому, проте остаточного свого вигляду він набрав тільки за часів Наполеона. Раніше було відомо, що Міланський собор або Дуомо був зведений на місці, де раніше був християнський храм і базиліка. Проте археологам, що вивчали Форум Медіоланум, вдалося знайти залишки набагато древнішого язичницького храму. Ці роботи є частиною великої по своїх масштабах реконструкції періоду часу, коли Мілан був столицею Західної імперії. Після їх завершення, результати будуть представлені на виставці Expo, яка відбудеться в Мілані в 2015 році

23 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук