харчування в ресторанах Нідерландів
харчування в ресторанах Нідерландів

Розмір оригіналу:   280x176
Тип: jpg   Дата:

Згідно з дослідженням, проведеним журналістами популярної бельгійської газети Le Soir, мандрівникам, що вирушають в Нідерланди, а також Бельгію, треба бути готовими, що в ресторанах доведеться витратити чималу частину бюджету. Заклади громадського харчування в цих державах найдорожчі в Європі.
Бельгійські журналісти порівняли ціни на приблизно однаковий комплект з трьох блюд в різних ресторанах в різних країнах Європи і з’ясували середню ціну вечері або обіду. Так, в Нідерландах за три блюда Вам доведеться в середньому віддати близько 27,5 євро, у Бельгії – 25 євро, а, приміром, в найпопулярнішій серед туристів країні світу, Франції – трохи більше 20 євро. Ця країна розташувалася на п’ятому місці в рейтингу, третій же рядок зайняла Іспанія, на четвертому місці по дорожнечі ресторанів Великобританія.
Така висока вартість їжі в ресторанах країн Бенілюксу пояснюється досить просто. По-перше, це досить високий рівень життя в цих країнах, і відповідно спроможне місцеве населення. Другою причиною, являється число мандрівників, що збільшується в Нідерланди і Бельгію, відповідно, тому ресторатори цих країн намагаються здивувати туристів, пропонуючи їм вишукані, витончені блюда. Приміром, в тій же італійській кухні, що вважається однією з кращих у світі, усі продукти досить прості, відповідно, і ціна на їжу в ресторанах нижче, ніж у бельгійців або голландців.

19 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук