древнє поховання воїна
древнє поховання воїна

Розмір оригіналу:   320x220
Тип: jpg   Дата:

У Пілосі виявлено незаймане древнє поховання воїна 1500 р. до н. е. Важлива археологічна знахідка зроблена під час розкопок, що проводяться в районі Пілоса (Пелопонес). Незаймана пишна могила була виявлена міжнародною групою археологів біля мікенського палацу Нестора, в Ано Енгліанос (муніципалітет Пілос-Нестора). Могила, яка належала воїнові, датується приблизно 1500 р. до н.е. (кінець пізньоелладського періоду).
Воїн явно був важливою особою свого часу – в той період для поховання мікенської знаті використовувався конкретний тип могил.
Поряд з останками воїна були знайдені бронзовий меч з позолоченою ручкою із слонової кістки, золоті персні-печатки і кубки, унікальний золотий ланцюжок у чудовому стані, срібні кубки, деякі з них із золотими фрагментами, бронзові посудини і кубки, бронзова амфора, бронзові глеки і тази, більше п’ятдесяти печаток із слонової кістки з вигравійованими сценами і більше тисячи мозаїчних плиток з коштовним камінням.
За словами археологів, виявлення незайманої гробниці, в якій похована молода людина у віці 30-35 років у супроводі більш ніж 1400 унікальних предметів, особливо важлива подія, оскільки висока якість експонатів доводить, що Пілос, як і Мікени в північно-східній частині Пелопонесу, перебував під сильним впливом мінойського мистецтва в цей історичний період.
Звертає на себе увагу також той факт, що в могилі не було виявлено мікенської або мінойськой кераміки. Ще одна незвичайна деталь – присутність в чоловічому похованні такої великої кількості предметів – оспорює переконання, яке існує досі, що ювелірні вироби супроводжували тільки жіночі поховання.

1 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук