Велика частина парку автобусів, які обслуговують маршрути на острові Лідінгу і в центрі столиці Швеції, що користуються чималою популярністю у іноземних туристів, будуть замінені вже в серпні. У місті з’являться близько двохсот нових пасажирських транспортних засобів, що відрізняються економністю (витрата палива на 33 відсотки нижча, ніж у попередників) і поліпшеною вентиляцією (встановлені нові кондиціонери).
нові автобуси Швеції для туристів
нові автобуси Швеції для туристів

Розмір оригіналу:   900x572
Тип: jpg   Дата:

До речі, якщо ви плануєте відправитися цього літа в королівство Швеція, то вам напевно захочеться дізнатися про нього, хоч яку-небудь інформацію. Потрібні відомості можна знайти на нашому сайті про туризм та подорожі. Тут є безліч цікавих статей практично по усіх країнах світу.
Що стосується нових автобусів, то близько п’ятидесяти з них є “гібридними”, тобто на низьких швидкостях вони використовуватимуть енергію, отриману від роботи власної гальмівної системи. У них економія палива складає майже п’ятдесят відсотків порівняно із старими транспортними засобами. Двері у подібного автобуса розходяться в сторони, як у вагонах метро.
Салони автобусів оснащені новими табло з подвійними екранами. На них поміщається набагато більше відомостей про рух, чим на стандартних дисплеях. Середній “вік” автобусного парку тим самим знизиться з дев’яти років до двох.
Офіційні представники компанії, яка здійснила закупівлю нових автобусів, повідомляють, що на вулицях Стокгольма транспорт почне діяти 18 серпня, проте вже зараз можна побачити декілька з куплених автобусів, що рухаються по певних маршрутах.

6 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук