Від агресивних торговців туристів, відвідуючих екскурсії в Луксорі, до Пірамід Гізи і так далі захищатиме спеціальні закон і відеокамери. Закон, вже схвалений Єгипетською палатою депутатів, дозволяє владі штрафувати усіх, хто, пристає до туристів на археологічних і історичних об'єктах. Об'єм штрафу планують збільшити до 10 000 єгипетських фунтів(близько 565 доларів США).

сувеніри Єгипту
сувеніри Єгипту

Розмір оригіналу:   768x508
Тип: jpg   Дата:

Туристи, опитані виданням ozi.pp.ua, в основному вітають новий закон. За їх словами, велику кількість настирливих продавців "дратує і створює негативний образ Єгипту". З ними згодні і представники уряду, так Мохамед Абдо, член парламентського комітету з туризму і авіації, вважає, що продавці і жебраки, які пристають до туристів, не лише завдають шкоди туристам, але і підривають імідж Єгипту і доходи від туризму. "Закон є кроком вперед і повинен застосовуватися добре, щоб захистити туристів ", – заявив він.

Велика кількість настирливих продавців і жебраків, за його словами, шкодить не лише туристові, але і країні, позбавляючи її національного доходу.

Нагадаємо, сектор туризму вважається одним з найбільш важливих джерел доходу для Єгипту, оскільки на його частку припадає біля 12% валового внутрішнього продукту. Річні доходи від туризму в країні в середньому складали 7,8 млрд. дол. США з 2010 року по 2017 рік, досягнувши рекордного рівня в 12,5 млрд. дол. США в 2010 році і рекордного мінімуму у розмірі 3,8 млрд. дол. США в 2016 році.

При цьому Мохамед Абдо заявляє, що штрафу може бути недостатньо, щоб стримати особливо наполегливих продавців. Далі передбачається діяти "батогом і пряником" – сам він запропонував посилити "освітні роботи" для підвищення обізнаності усіх єгиптян про важливість туризму для країни. В той же час, Сеіф Еламрі, колишній член Єгипетської федерації туризму, заявив, що штраф можна доповнити ув'язненням. І що закон реалізувати буде не так-то просто, враховуючи величезні площі екскурсійних об'єктів в Єгипті.

При цьому єгипетські експерти підкреслюють, що камери спостереження в ключових місцях істотно полегшують роботу поліції. Про це заявив генерал Абдель-Гавад Амін, помічник директора Головного управління поліції туризму і старовини південного Луксора. За його словами, гіди можуть повідомляти про зловживання, і камери можуть легко виявляти будь-які порушення. "Наша робота – застосовувати закон і контролювати порушників", – сказав він.

При цьому відмітимо, що частина сторонніх експертів висловлюється проти "негуманного" відношення до продавців. Ними пропонуються такі заходи як надання продавцям спеціальної зони, щоб вони могли продавати товари бажаючим туристам. У будь-якому випадку, за їх оцінкою потрібне довготривале рішення, в якому будуть задоволені обидві сторони.

17 травня 2018

Автор:

У Єгипті торговців сувенірами контролюватимуть відеокамерами Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук