Більшість українських туристів заводили курортні романи на рідних курортах Чорного моря – за це проголосували приблизно чверть з учасників опитування, яке представив сервіс онлайн-бронювання TRIPMYDREAM. У опитуванні, проведеному в соцмережах, взяли участь близько 1000 туристів.

курортні романи
курортні романи

Розмір оригіналу:   809x489
Тип: jpg   Дата:

У результаті 25% туристів заводили знайомства на "рідних" курортах. Друге і третє місця розділилися за гендерними ознаками: чверть туристок заводила знайомства також і в Туреччині, при цьому з чоловіків там знайомилися всього 18%. Що стосується "чоловічого" курорту – ним став Таїланд, там курортний роман завели 15% чоловіків і тільки 8% жінок.

10% заводили романи на Кіпрі, 9% в Італії, 8% в Іспанії і Греції. Відносно романтичною виявилася Хорватія – тут знайомилися 4%. Також бували романтичні знайомства в Тунісі і у В'єтнамі.

Відмітимо, що в 2015 році "пікантне" опитування туристів, проведене momondo, показало, що 28% українських туристів не проти завести легкий курортний роман і пофліртувати під час відпочинку. Всього в опитуванні взяли участь більше 15 тисяч чоловік з 15 країн. До речі, минулого року цей показник був вищий – 31 відсоток.

Втім, лідерами рейтингу виявилися туристи з Туреччини – 37%, за ними йдуть італійці 34% і норвежці 33%. А найменш зацікавленими у флірті на відпочинку виявилися китайці 16%

У 2016 результати вишли ще більше "пуританськими". 70% українських туристів ніколи не заводили курортні романи, і лише 27% розповіли, що хоч раз закохувалися під час відпочинку.

Так, згідно з дослідженням, проведеним фахівцями туристичного сервісу momondo, туристи з України опинилися в самому кінці світового рейтингу країн з самими велелюбними мандрівниками. Нарівні з українцями в антирейтингу опинилися американці, французи і фінни. Також в ході опитування було встановлено, що українці чоловічої статі частіше заводять курортні романи, ніж жінки – 33% і 22% відповідно.

17 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук