Сервіс TRIPMYDREAM провів опитування, в якому попросив 2,4 тис. українських мандрівників розповісти, яка з країн краще за інших підходить для першого виїзду за кордон. Про це повідомили представнику блогу про подорожі ozi.pp.ua в представництві компанії.

Чехія - кращий напрям для знайомства
Чехія - кращий напрям для знайомства

Розмір оригіналу:   4608x3456
Тип: jpg   Дата:

На думку респондентів, кращими напрямами для знайомства із зарубіжжям являються Чехія і Туреччина – обидва варіанти набрали по 18%. Перша притягає туристів відносною близькістю і дешевизною. Туреччина ж примітна прекрасними готелями і відсутністю мовного бар'єру – в країні щороку відпочивають тисячі українців, а персонал майже завжди володіє базовою англійською мовою та може зрозуміти українську.

15% вважає, що кращий напрям для першого виїзду за кордон – Італія (15%). На відсоток менше – у Франції. На думку опитаних, туди в першу чергу треба вирушати тим, хто вивчав французьку мову в школі або університеті. По 9% набрали стразу 3 країни: Єгипет, Фінляндія і США, трохи менше – Німеччина.

Раніше ми також розповідали про опитування, яке визначало, які послуги потрібні в аеропортах. За результатами найбільш потрібною послугою стала можливість поїсти, як кажеться у приказці: "Голодний ситому не товариш".

14 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук