Скільки надзвичайних виставок і музеїв існує у нашому світі. У Індійському океані, на мальовничому острові під назвою Пхукет (Таїланд) розташований один з таких музеїв. Власниками цього дива є сім’я Патхамакантін, яка ось вже майже 45 років збирає по усій планеті рідкісні експонати у свою колекцію. І називається він Phuket seashell museum (Музей ракушок)
Музей морських ракушок на Пхукеті
Музей морських ракушок на Пхукеті

Розмір оригіналу:   800x610
Тип: jpg   Дата:

На даний момент, кількість експонатів Музею ракушок перевищила дві тисячі екземплярів. І серед них не лише раковини молюсків, але і «сліди древніх епох» – відбитки доісторичних представників цього роду в гірських породах, яким майже чотириста мільйонів років.
музей морських ракушок на Пхукеті
музей морських ракушок на Пхукеті

Розмір оригіналу:   991x321
Тип: jpg   Дата:

Похід в це сховище підводного світу нікого не залишить байдужим. Діти, їх батьки, історики, архітектори і просто зацікавлені люди знайдуть перед чим зупинитися в цьому «храмі» дивини. Експонати в Музеї ракушок розташовані в хронологічному порядку їх появи на Землі, люди, які навіть не захоплюються археологією, зможуть зрозуміти відмінності між видами молюсків, їх раковинами і еволюцію видів.
музей морських ракушок на Пхукеті
музей морських ракушок на Пхукеті

Розмір оригіналу:   1000x334
Тип: jpg   Дата:

Сім’єю Патхамакантін в цю воістину грандіозну колекцію зібрані рідкісні і найдивовижніші екземпляри раковин молюсків. Багато хто з них є єдиними представниками свого роду. «Вінценосними особами» цієї дивовижної виставки є:
  • єдина раковина з лівобічними верхніми оборотами;
  • величезна раковина, вага якої досягає 250 кілограм;
  • перлина золотоносного молюска вагою в 28 грам.
Причому останній експонат дійсно єдиний у світі.
музей морських ракушок на Пхукеті
музей морських ракушок на Пхукеті

Розмір оригіналу:   991x327
Тип: jpg   Дата:

Серед приватних колекцій морських ракушок, Пхукетский музей не даремно тримає звання самого кращого.
Якщо відвідувач захоче зберегти пам’ять про відвідування музею, до його послуг сувенірний магазин. Ручні вироби з морських раковин роботи тайських майстрів, листівки із зображенням експонатів, барвисті путівники по музею – ось невеликий перелік його товарів.
У разі придбання виробів з морських раковин або їх самих, бажано заздалегідь проконсультуватися з працівниками магазину про можливість їх вивезення з Таїланду. Деякі види раковин морських молюсків заборонені до вивезення з Таїланду законодавчо. Тому щоб уникнути ексцесів на митниці при виїзді треба проявити обережність.
Графік роботи seashell museum – без вихідних, з 8 ранку і до 7 вечора для усіх бажаючих. Ціни на квитки демократичні, дорослим – 200 бат, дітям – 100 бат, а ось зовсім маленьких дітей не старше за чотири роки можна провести абсолютно безкоштовно.
Розташований музей, як вже говорилося, на мальовничому острові в Індійському океані в південній його частині, поряд з пляжем Равай.
Пхукетский Музей ракушок належним чином є однією з яскравих пам’яток острова і його відвідування залишить незабутні враження. Для того, щоб його відвідати, звичайно ж потрібно приїхати на Пхукет.

26 жовтня 2016

Автор:

Унікальний музей морських ракушок на Пхукеті в Тайланді Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук