Індонезія давно притягає безліч туристів загадковою і унікальною культурою. Перлиною цих місць по праву вважається острів Балі. Чим примітний відпочинок тут?
відпочинок на Балі
відпочинок на Балі

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

Кожен турист, незалежно від віку, статі і соціального статусу знайде на острові розвагу для себе. Але більшість з них відмічають наступні достоїнства подорожі на Балі:
  • Можливість познайомитися з унікальною індонезійською культурою. За час туру ви можете відвідати безліч древніх храмів, побачити яскравий національний танець балійців і купити сувеніри, виготовлені вручну по давніх традиціях.
  • Спа-центри вищого класу, фахівці яких не лише піклуються про ваше тіло, але і допомагають знайти внутрішній спокій і позбавитися від стресу.
  • Унікальна природа. На Балі дійсно є все: і вулканічні пляжі, і яскраво-зелені гаї, море кольорів і гірські озера.
На Балі можна виділити три райони, кожен з яких має свої особливості як в інфраструктурі, так в і в розвагах. Так, найперші курорти на острові були відкриті на узбережжі Санур. Відтоді тут збереглося декілька старих, але стильних готелів. З сучасних розваг, популярних на цьому курорті, можна назвати дайвінг і серфінг.
На півдні острова, в містечку Нуса-Дуа відпочивають найбагатіші туристи і знаменитості. Тут розташовані найшикарніші спа-центри і готелі, тому атмосфера цього курорту досить спокійна і навертає до неквапливого вивчення культури острова.

 Острів Балі. Пляж Нуса Дуа
Острів Балі. Пляж Нуса Дуа

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:


Район, іменований Кута, вважається найдемократичнішим курортом Балі. Незважаючи на близькість до столиці, тут цілком прийнятні ціни на проживання і різноманітні туристичні розваги. Відпочинок в цьому місці найчастіше вибирає молодь – передусім, із-за великого числа дискотек, барів і магазинів.
Питання про те, де зупинитися під час подорожі на Балі, можна вирішити декількома способами. Можна орендувати невелике бунгало на пляжі, зупинитися в готелі або зняти віллу на увесь період відпустки. Варто відмітити, що вілли на Бали зазвичай вибирають великі компанії, яким важливий комфорт і великий простір.
Бувалі туристи признаються, що останній варіант найбільш прийнятний з наступних причин:
  • Немає необхідності підкорятися розкладу готелю.
  • Відсутність обслуговуючого персоналу, який іноді буває надмірно нав’язливий.
  • Можливість створення затишної домашньої атмосфери.
  • Режим дня залежить тільки від вас, а не від шумних сусідів або правил готелю.
  • Можливість комфортного відпочинку навіть у тому випадку, якщо ви подорожуєте з дитиною.
Як бачите, відпочинок на Балі не лише дуже цікавий. На острові є ще і усі можливості для того, щоб ніякі побутові труднощі не затьмарили вашу відпустку!

8 вересня 2015

Автор:

Упізнай секрет острова Балі Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук