З 1 січня 2020 року Узбекистан компенсуватиме авіаперевізникам або туроператорам частину витрат по організації чартерних рейсів з інших країн. Сума досягатиме до $50. Відповідний указ підписав Президент Узбекистану Шавкат Мірзієєв.

Узбекистан дозволить іноземні чартери
Узбекистан дозволить іноземні чартери

Розмір оригіналу:   1100x605
Тип: jpg   Дата:

Згідно з ним, компенсації виплачуватимуться наполовину з держбюджету, наполовину з Фонду підтримки туристичної сфери, контрольованого Госкомтуризма. За кожного привезеного в країну чартерним рейсом іноземного туриста авіакомпанії або туроператори отримають по $20, а в зимовий сезон – з 20 листопада по 20 лютого – по $50. Це стосується тільки тих туристів, чий термін перебування перевищить п'ять ночей.

"Якщо брати средньомагістральні літаки з 150 пасажирами, то виходить 3000 доларів за літак. Це приблизно відповідає тій сумі, яку платить турецька влада. Ми хочемо організувати величезну кількість чартерів в Узбекистан. Це дасть великий ривок для розвитку туризму", – заявив курируючий питання соціального розвитку віце-прем'єр уряду республіки Азіз Абдухакімов. Також чиновник пояснив, що президент республіки доручив уряду наростити турпотік в країну до 10 млн чоловік.

Відмітимо, в 2019 році очікується 6,3-6,4 млн чоловік.

17 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук