Кожна людина відповідально підходить до вибору місця відпочинку, яке повинне відповідати найвищим вимогам. Саме таким місцем по праву вважаються Об’єднані Арабські Емірати, розташовані на Аравійському півострові в Персидській затоці.
Тільки у ОАЕ можна відразу скупатися і в морі, і в океані. Окремо слід сказати про пляжі, яких тут величезна кількість. Усі вони піщані і повністю улаштовані, причому як приватні при готелях, так і громадські. Відмінною рисою більшості пляжів в Об’єднаних Арабських Еміратах є наявність біля них парків і відмінно розвиненої інфраструктури. Зокрема, усі пляжі обладнані душами, туалетами, кіосками і, звичайно ж, роздягальнями.
відпочинок в ОАЕ
відпочинок в ОАЕ

Розмір оригіналу:   1280x960
Тип: jpg   Дата:

Привабливий відпочинок в Еміратах і для сімейних пар з дітьми, оскільки саме в цій країні існують готелі з дитячими пляжами, що відрізняються пологим дном, а також басейнами для дітей і ігровими майданчиками. За бажанням можна вибрати готель, де є дитячі клуби, в яких дитину можна зайняти і розважити. Слід зазначити і наявність зоопарків, парків розваг на будь-який смак і аквапарків, найвідомішим з яких по праву вважається WILD WADI. Також в ОАЕ знаходиться досить популярний парк атракціонів WONDERLAND, розташований в Дубаї.
аквапарк WILD WADI в Дубаї
аквапарк WILD WADI в Дубаї

Розмір оригіналу:   800x360
Тип: jpg   Дата:

Обов’язково треба відвідати основні пам’ятки Еміратів. Так, при необхідності, можна відразу замовити екскурсійні тури в ОАЕ з Києва, які дозволять не просто насолодитися теплим морем або океаном, але і подивитися найвідоміші пам’ятники древньої арабської архітектури і культури. У вартість більшості турів входить і відвідування старовинних мечетей, палаців і музеїв.
Любителям екстремального відпочинку можна спробувати нічне полювання на крабів, верблюжі перегони або ж джип-сафарі по пустелі. Тим туристам, хто віддає перевагу спокійнішим видам розваг, пропонується дайвінг, катання на вітрильнику і відвідування марокканських лазень.
джип-сафарі по пустелі в ОАЕ
джип-сафарі по пустелі в ОАЕ

Розмір оригіналу:   1100x700
Тип: jpg   Дата:

І, звичайно ж, притягають Об’єднані Арабські Емірати туристів своєю розкішшю в усьому, починаючи від оформлення готелів і закінчуючи дизайном будинків і архітектурних споруд. Відрізняються ОАЕ і високим рівнем життя громадян, і економічною стабільністю, що гарантує туристам спокійний, комфортабельний і цікавий відпочинок.
Чого варті тільки розкішні готелі з бездоганним сервісом, шикарні ресторани з першокласним обслуговуванням. Тільки в ОАЕ можна дійсно відчути себе як в казці і навіть стати її героєм.

7 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук