Існують предмети меблів, головне призначення яких – задоволення самих базових потреб мешканців, які прийшли до нас із заходу. Наприклад, їсти виключно за обіднім столом, спати на ліжках, зберігати одяг в спеціально відведених для цього місцях. Як правило, вироби такого порядку підбираються для облаштування квартири виходячи з найбільш популярного критерію наших співвітчизників: вартість-якість. Таким чином, витримується правило – прийнятна якість за невелику вартість. Зовнішні показники вищеназваних предметів не значні.
А є вироби абсолютно іншого порядку, які притягують увагу цінителів розкоші і елегантності. Група товарів категорії еліт справедливо вважається знаком доброго смаку і соціального статусу власників житла. Предмети декору елітного рівня можна зустріти не лише в квартирах багатоповерхових будинків, але і в заміських котеджах і престижних дачах.
Елітні меблі складно знайти в традиційних магазинах, їх не виготовляють в масовому порядку і не можна купити за не великі гроші. Такі меблі справедливо вважати розкішшю. Саме тому пропонуємо вам переглянути продукцію інтернет-магазину меблів Woodstock. В асортименті магазину Woodstock ви знайдете елітну продукцію від провідних виробників Італії, Іспанії, а також Німеччини та Америки.
Комплект м’яких меблів з журнальним столиком від Zanaboni
Комплект м’яких меблів з журнальним столиком від Zanaboni

Розмір оригіналу:   670x450
Тип: jpg   Дата:

У очах покупців і людей зацікавлених в якісних товарах ця група виробів характеризується цікавою, нетривіальною концепцією, застосуванням дорогих натуральних матеріалів, серед яких цінні породи деревини, натуральна шкіра, ексклюзивні тканини, благородні метали використовувані для обробки, фурнітура.
Зрозуміло, вартість деяких може злякати великою кількістю нулів. Відношення покупця до предметів облаштування будинків, як правило, визначається не стільки можливістю платити вказану вартість на ціннику, скільки світоглядними критеріями. Для тих, у кого є бажання перетворити своє житло на палац, не виникне бажання економити на предметах інтер’єру. Міркуючи про виробників виробів по облаштуванню квартир, варто відмітити, що незважаючи на постійне вдосконалення меблевої індустрії, незмінним залишається те, що лідером ринку предметів категорії люкс залишається Італія.
Розкіш, велич і помірність в усьому – це головні характеристики меблів, які родом з далекої Італії. Проте є сенс відмітити, що сьогодні італійські вироби відрізняються від інших не лише вартістю, але і іншими якостями.
Фахівці і професіонали в цій індустрії відмічають, що останнім часом італійські товари по облаштуванню інтер’єрів можуть собі дозволити багато людей. Останні п’ять років відзначилися істотним зрушенням у визначенні розкоші в дизайні інтер’єру квартири. Розкішні предмети визначаються не лише ціною і привабливим зовнішнім виглядом, але і іншими критеріями : екологічність, загальні соціальні позиції компанії-виготівника, матеріали. Наша вам порада – не відмовляйте собі в розкішному житті.

14 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук