Якщо говорити просто, крюінг – це посередник між моряком і власником судна. Перед тим, як заплатити гроші за крюінг, передусім слід точно з’ясувати назву компанії, яка спеціалізується на підборі морських фахівців. Дуже легко попастися на хитрощі шахраїв у сфері крюінга, тому краще не мати справи з окремими людьми, а звертатися в компанії, що мають хороше ім’я і репутацію. Насамперед, треба дізнатися ім’я директора, а також поштову адресу фірми. Не спокушайтеся високими ставками за роботу. Якщо освіта і необхідна праця не відповідає оплаті, це повинно насторожити. Якщо компанія обіцяє лише консультацію, то в роботі вона навряд чи надасть практичну допомогу. Як правило, такі установи здирають гроші, при цьому, не бажаючи на практиці допомагати. Ще не відправившись в рейс, постарайтеся удосконалити своє знання англійської мови. Не варто тягнути з цією справою, адже такі знання дуже допоможуть в роботі. Рівень вашої кваліфікації безпосередньо пов’язаний із затребуваністю і морською кар’єрою.
правильний вибір крюінгової компанії
правильний вибір крюінгової компанії

Розмір оригіналу:   1400x1150
Тип: jpg   Дата:

Крюінг виконує функцію пошуку саме тих кадрів, які відповідають вимогам певних компаній. Як правило, крюінг набирає екіпаж на увесь флот, рідко – на частину флоту. Саме судновласник забезпечує оплату посередницьких послуг. Під час проведення співбесіди в крюінгу ви маєте бути вже добре обізнані про специфіку роботи на судні: не просто знати свої обов’язки, але і уміти робити те, що вимагається. Варто не забувати, що на співбесідах проводяться тести не лише на знання англійської, але і на компетентність. Тому слід заздалегідь бути готовими до подібних завдань. Іноді вимагається особисто поговорити з представником компанії, який ставитиме питання на англійській. Головне, що треба запам’ятати: поводитися природно і упевнено. Представники компанії повинні переконатися, що ви – кращий кандидат на місце працівника судна.
Кращі і перевірені судновласники
Кожен молодий недосвідчений фахівець, що отримав диплом, встає перед вибором крюінгової компанії, яка допоможе йому підібрати перший рейс для початку свого трудового стажу, отримання рекомендацій і першої зарплати.
Відмінним варіантом як для старту, так і для досвідчених моряків послужить звернення в крюінгове агентство «Global Marine Service» http://globalmarine.com.ua/kryuing. Фірма має ліцензію, що дозволяє робити послуги з працевлаштування міжнародного рівня.
Основні переваги компанії :
  • постійно оновлюваний перелік актуальних вакансій для фахівців будь-якого рівня, у тому числі що горять;
  • надання послуг з оформлення документації при відправленні в рейс з дотримання усіх обов’язкових міжнародних вимог;
  • допомога в працевлаштуванні новачків;
  • програма для кадетів.
Окрім сприянню морякам в пошуку найбільш вигідних умов праці відповідно до досвіду, що мається, і рекомендацій, завдання крюінгу являється перевірка професійних якостей моряка, стану його здоров’я, характеристик від попередніх працедавців, рівня володіння англійською мовою. Крюінгове агентство «Global Marine Service» при наданні посередницьких послуг несе відповідальність перед працедавцем за кожного нового співробітника.
Після підбору відповідної вакансії, наступним етапом виступає оформлення необхідної документації. Крюінгове агентство «Global Marine Service» робить послуги з візового забезпечення моряків, підбору квитків на необхідні рейси, проходженні медичного огляду, перекладу документів на англійську мову і інші. Після початку співпраці моряка і компанією-судновласником, крюінгове агентство «Global Marine Service» продовжує сприяти і надавати консультації у разі виникнення непередбачених або конфліктних ситуацій.
Крюінгове агентство «Global Marine Service» одна з кращих компаній, що надає послуги в цій сфері, надійність якої підтверджується багаторічним досвідом роботи в цій сфері. Компанія співробітничає з самими кращими судновласниками!
Як піти в рейс
Для підбору вакансії за фахом моряка на тому або інший судні слід скористатися послугами крюінгової компанії. Послуги її, як правило, безкоштовні, щось подібне до вузькоспеціалізованого кадрового агентства, іноді платні, це якщо не оплачує судновласник. Але слід бути гранично уважними при виборі такої компанії, оскільки ризик зв’язатися з шахраями в цій сфері досить великий. При виборі крюінгової компанії бажано слід дотримуватися простих правил, що значно понизить ризик бути обдуреними :
  1. Більшість випадків шахрайства пов’язані з наданням послуг у сфері крюінгу фізичними особами. Тому краще віддати перевагу перевіреній іменитій фірмі, дізнатися про неї якомога більше відгуків і інформації про її засновників, фактичну і юридичну адреси, бажано ознайомитися зі свідоцтвом про державну реєстрацію.
  2. Звертайте увагу на реальність пропонованих умов праці, на середній рівень заробітної плати для фахівців вашої кваліфікації. Не слід розраховувати на компанії, що пропонують несподівано високі зарплати, це швидше за все фіктивні вакансії.
  3. Якщо компанія наполягає, що її роль в працевлаштуванні не є посередницькою, не варто довіряти їй. У такий спосіб її співробітники намагаються позбавитися від покладених на них обов’язків по працевлаштуванню, які у них виникають відразу після оплати зроблених послуг.
Під час перерви між рейсами не варто втрачати часу, бажано зайнятися самоосвітою по суміжних спеціальностях або навіть пройти які-небудь відповідні курси. Знання зайвими не бувають, багатопрофільні морські фахівці цінуються набагато вище, а значить і шансів знайти хорошу роботу у вас буде більше.
Можна спробувати знайти працедавця в обхід крюінгових компаній, але це не так просто. Більшість великих компаній вважають за краще наймати працівників, рівень кваліфікації який заздалегідь перевірений в крюінговій компанії. Виняток становлять моряки, що вже мають досвід роботи з конкретним працедавцем, і хороші рекомендації, що отримали від нього.

6 серпня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук