Безпосередньо осінь в Карпатах є порою теплого сонця і високого неба. Також у цю пору року в Карпатах є на небі досить яскраві зірки, які зможуть зачарувати любителів нічного неба. А ось повітря тут дуже чисте. Саме у вересні в Карпатах починається бабине літо. Тому в повітрі парить велика кількість павутиння. Карпати є прекрасним місцем для романтичного відпочинку. Саме осінь в Карпатах зможе пробудити в двох людях почуття, що давно заснули. Восени усі гори Карпат покриті золотим убранням лісу.

Проводячи відпочинок в Карпатах, туристи зможуть не лише насолодитися красою тутешньої природи, але і значно поправити стан свого здоров'я. Також є можливість провести екскурсійні тури по найцікавіших місцях Карпат. На початку осені літо ще не покинуло Карпати так, що ви завжди можете скупатися в озері. До речі,  в Карпатах знаходиться досить цікавий туристичний комплекс "Озеро Vita". Комфортабельні котеджі цього комплексу знаходяться прямо на берегу озера, яке знаходиться прямо серед листяних дерев та смерек. Подивитись фотографії комплексу та дізнатися про актуальні ціни на проживання ви можете на сайті комплексу ozerovita.com . У вересні вода у водоймі комплексу ще досить тепла і більшість відпочиваючих із задоволенням приймають водні процедури в озері, особливо вдень.

туристичний комплекс *Озеро Vita* з висоти пташиного польоту
туристичний комплекс *Озеро Vita* з висоти пташиного польоту

Розмір оригіналу:   960x540
Тип: jpg   Дата:

У тому разі якщо ви не любите прохолодну воду можна відвідати термальні курорти Закарпаття, які знаходяться неподалік. У них температура води досягає тридцяти шести градусів.

Також на цих курортах є можливість не лише добре відпочити, але і дещо оздоровитися. Для цього на курортах є велика кількість самих різних процедур. Також восени є можливість викупатися в солоних озерах. Вода з цих озер позитивно впливає на шкіру людини. А ось бруд, який є на курортах Карпат, нічим не поступаються бруду з Мертвого моря. Відпочиваючи в Карпатах можна відправитися в ліс для збору грибів. У цих лісах росте велика кількість самих різних грибів, які є їстівними.

Не варто забувати і про велику кількість лісових ягід, які багаті вітамінами. У тому разі якщо ви досить багато знаєте про трави, тоді саме восени можна робити їх збір. Дуже смачний в Карпатах саме чай з трав. Він не лише допоможе зігрітися в прохолодний вечір, але і допоможе підняти тонус усього організму. У Карпатах є велика кількість готелів, які мають доступні ціни, але відпочинок в готелі не зможе зрівнятися з туристичним комплексом "Озеро Vita". Безпосередньо восени у комплексі  проводять самі різні акції і надаються знижки на проживання.

Самі Карпати восени мають досить привабливий вигляд. Саме восени ви зможете покататися на квадроциклах і зробити кінні прогулянки. Увесь відпочинок в Карпатах зможе залишити у вашій пам'яті яскраві спогади.

11 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук