мертве море
мертве море

Розмір оригіналу:   300x214
Тип: jpg   Дата:

Географічний рекорд – поняття відносне, наприклад, для того, щоб потрапити на найвищу точку планети, треба бути альпіністом, а ось для того, щоб виявитися на найнижчій точці Землі – досить відправитися в подорож в Йорданію або Ізраїль. Тут, на глибині більше 400 м нижче за рівень моря, розташувалася одна з дивовижних перлин природи – Мертве море, головною особливістю якого є його цілюща вода. Склад солей цього моря унікальний, не характерний для інших морів і, до речі, не відтворний штучно. Упродовж багатьох років вода в Мертвому морі під променями сонця випаровувалася, а мінерали, приношувані безліччю гарячих джерел, поступово накопичувалися.
Сьогодні Мертве море є найбільшим центром курортно-оздоровчого туризму, сюди спрямовується безліч людей, щоб поправити своє здоров’я. Поїздки до Мертвого моря дають можливість вилікуватися навіть за нетривалий час від таких захворювань, як дерматит, псоріаз, хронічний бронхіт, астма і множини інших.
На узбережжі Мертвого моря розташувалися численні готелі, готелі і санаторії, де можна добре відпочити і пройти всілякі оздоровчі процедури, проте, все ж, основну цілющу дію чинить вода Мертвого моря, повітря і сонце. Поплавати в морі вам, звичайно, не вдасться, тому що вода тут настільки солона, що просто виштовхує людину на поверхню. До того ж, приймати водні процедури тут треба з обережністю – знаходиться в морі більше 15 хвилин украй небажано, а купатися в цій воді краще плавно, не створюючи бризок, щоб вода не потрапляла в очі. Втім, можна надіти окуляри для плавання. Завдяки дивній природі краю, прекрасним курортам, цікавим пам’яткам відмінному сервісу і мережі хороших доріг, відпочинок на Мертвому морі дарує просто приголомшливі враження.

3 лютого 2014

Автор:

Відпочинок і лікування на Мертвому морі Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук