Ще з давніх часів, до різдва Христова люди подорожували. Може це було не так як це виглядає зараз. Але вони переміщалися з місця на місце для здобичі їжі, зміни пасовищ для худоби, у пошуках житла. При цьому “мандрівники” навряд чи розважалися.
Пізніше торгівля мала на увазі переміщення людей, вони долали величезні відстані, не так швидко як ми звичайно, але усе – ж, це теж були подорожі.
древні мандрівники
древні мандрівники

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

А згадаєте війни. Ось де була купа мандрівників, та ще за казенний рахунок. Розваги вже були на смак, кому як. Сотню іншу порубати або який корабель з “мандрівниками” потопити для когось теж була розвага.
Вже в 600 р. до н.е. у Вавілоні для туристів був відкритий історичний музей. Ось, де швидше за все і зародився туризм як один з видів відпочинку під час подорожі.
В ті часи, та і набагато пізніше – в середні віки, подорожувати було не дуже безпечно і людям в дорозі не завжди було до розваг.
З часом люди стали цивілізованіші. Коли повісили в лісах останніх Солов’їв-розбійників (це бандит такий в лісі), а на морях втопили останніх Джонів Сільверів (це пірат такий на морі) хтось розумний додумався, подорожі перетворити на туризм – тобто бізнес. І пішло, поїхало.
Зараз багато людей переміщаються для відпочинку і розваги в різні кінці світу, при цьому відвідуючи історичні і не дуже місця.
Загалом, туризм як вид відпочинку процвітає. А скільки їх, цих самих туризмів наплодилося.
Спробуйте задайте в пошуковій системі слово “Туризм”, і ви будете здивовані. Вікіпедія Вам в допомогу і багато нових видів туризму ви побачите.
Ну а наш блог про подорожі створений для людей, які люблять подорожувати, але у яких не завжди виходить, з різних причин. По цьому для такої аудиторії, ми і подорожуватимемо онлайн.
Але це не означає, що тут не знайдуть для себе інформації ті, хто зібрався в справжню подорож. Інформація буде корисна завжди усім, будь то ви зібралися на риболовлю в сусіднє село (це активний відпочинок), або Ви вирішили зробити круїз на морському лайнері навколо світу. Усі тут знайдуть для себе, щось цікаве.
Багатьом з Вас є чим поділитися з іншими, тими хто подорожує онлайн.
Сторінки нашого блогу завжди готові до розміщення цікавих статей і репортажів, фотозвітів про подорожі і відпочинок.
Розважаємося і подорожуємо разом, відвідуємо цікаві туристичні місця онлайн і не лише.
Ну а ми зі свого боку постараємося скрасити Вашу подорож по сторінках нашого туристичного блогу.

25 серпня 2014

Автор:

Відпочинок і подорожі онлайн Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук