Жити в Україні і не написати про дивовижні місця відпочинку і туристичні маршрути в цій країні, це нонсенс.
На цій сторінці ми не писатимемо про конкретні місця відпочинку і туризму, а дамо загальну ситуацію по Україні. І опишемо загальні напрями, які у нас останнім часом дуже сильно розвиваються в туризмі.

Видів туризму дуже багато і вони не піддаються жорсткій класифікації. Але основні і популярні на просторах України дуже поширені.
туризм в Україні
туризм в Україні

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Приміром, візьмемо Рекреаційний туризм, яке розумне слово, скажете ви. А воно усього лише означає вид туризму, коли людина відпочиває душею і тілом, тобто відновлює свій організм після напруженого трудового тижня, місяця, року. Приміром, вирішили ви виїхати в ліс на вихідний день з дітьми, ось і відпочиваєте там за допомогою цього найрозумнішого слова. Місць для цього виду туризму у нас в Україні не переліити, та і що я розповідаю, ви краще мене знаєте свої улюблені місця відпочинку на природі.
Рекреаційний туризм
Рекреаційний туризм

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Набирає популярність у нас зараз аграрний туризм, ще його називають сільським. Усі напевно чули, та і бачили по телевізору, як якийсь “Сидорович” перетворив свій сільський будиночок в подібність заміської вілли, ушляхетнив свою ділянку, виніс зручності з будинку на вулицю, і тепер за це знімає гроші з лопухів іноземців, при цьому ще примушує працювати у себе на городі. Але нам такого не потрібно. Своїх дач, городів вистачає, вище за дах. У кого немає дач, городів, але хочеться зробити, щось вдихаючи при цьому запах гною – зверніться до сусідів (напевно такі знайдуться), дадуть вони вам запасну лопату, щоб скопати їм город.
Водний туризм. Дуже цікавий вид відпочинку. Тим паче, що у нас є де зайнятися, цим самим видом туризму. Річки – Дніпро, Сіверський Донець, Південний Буг, Дністер, Десна, Інгулець, ну і багато інших трохи менше. Ось тільки для цього потрібно мати під час цього виду відпочинку досвідченого інструктора, і якщо я не помиляюся, подавати відповідні заявки в не менш відповідні органи. Ну і найголовніше – мати засіб пересування по воді. Так, заморочек багато. Кого зацікавив цей вид туризму, не зневіряйтеся, не усе так страшно. Пошукайте у вашому місті клуб або секцію, якщо немає у вашому, може є в сусідньому. Спишіться по інтернет, здзвоніться з ними. Якщо ви дійсно горите бажанням зайнятися цим видом туризму, у вас усе вийде. Та і якщо пошукати в інтернеті, напевно знайдуться спеціалізовані фірми, які нададуть вам набір послуг, по цьому виду туризму.
Водний туризм
Водний туризм

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Велосипедний туризм.
Це мені здається, найдешевший, після пішохідного туризму. Купив велосипед. Зібрався в дорогу, визначив маршрут і поїхав оглядати місцеві прикраси і пам’ятки, тим більше якість доріг дозволяє це робити. Звичайно, хто займається цим видом туризму професійно або напівпрофесійною, скажуть – дилетант. Я сперечатися не буду. Будь-який захід повинен готуватися і ретельно плануватися професіоналом. І напевно є багато організаційних питань, які знають саме ці професіонали. По цьому, якщо ви новачок, довгі велосипедні походи я вам не рекомендую. Краще притуліться до групи яку напевно можна знайти, за допомогою різних видів спілкування (я знову про інтернет).

Велосипедний туризм
Велосипедний туризм

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Коротше, ще купа всяких туризмів є. Від воєнно-історичного – до секс туризму (ой, що це я і про що?). Ну та гаразд, ми люди дорослі і усе розуміємо.
Окрім всяких туризмів у нас є багато різних способів відпочити на просторах нашої України. А допомагати буде вам в цьому, наш сайт.
 

26 серпня 2014

Автор:

Відпочинок в Україні. Туризм і подорожі Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук