Східниця, або «Українська Швейцарія», як її прозвали в народі – мальовничий курорт в Карпатах, який багато років приваблює туристів як з метою оздоровлення, так і для простого відпочинку. Кожен мандрівник, плануючи бюджет своєї поїздки, задається питанням про вибір місця проживання. Один з найбільш популярних варіантів – вілли Східниці.

Вілли Східниці – проводимо час якісно

Вілла – це житловий комплекс (старовинна або нова споруда), який повністю адаптований для комфортного життя гостей. Нечисленні номери мають все необхідне – від текстилю до електроустаткування. Співробітники вілли курорту Східниця уважні до кожного клієнта, індивідуально підходять до їх побажань і надають якісний сервіс. Саме тому вілли Східниці – це ідеальний варіант як для відпочинку великої родини або компанії, так і для відпустки на самоті. У будь-якому випадку нудьгувати не доведеться, тому що дозвілля в віллах Східниці організоване для різних вікових груп.

вілли Східниці
вілли Східниці

Розмір оригіналу:   1058x570
Тип: jpg   Дата:

Малюки зможуть насолодитися іграми на майданчиках, сходити на екскурсію, поплавати в басейнах і тд., а дорослі – розважитися в ресторанах або барах, зайнятися звичайним або екстремальним спортом, відпочити в СПА-зоні або в кінотеатрі, побувати на прогулянці. Для любителів культурного відпочинку є різні екскурсії до місцевих церкв, музеїв або за межі міста. Залежно від сезону, місця розташування вілли, її рівня, наявності додаткових послуг залежить вартість перебування там, тому слід заздалегідь отримати необхідну інформацію і скласти бюджет поїздки. Актуальні ціни, фото і відеозвіти, відгуки клієнтів, докладний опис закладів та багато іншого Ви зможете знайти на нашому сайті.

Лікувально-оздоровчий фонд вілл Східниці

У деяких віллах Східниці є власні медичні центри, що орієнтуються на лікування хвороб нирок і сечовивідної системи, шлунка і шлунково-кишкового тракту, печінки, шкірних, гінекологічних та урологічних недугів, симптомів променевої хвороби та ін. Для усунення хвороб застосовуються сукупно новітні технології і чотири типи мінеральної води – слабомінералізована, залозиста, хлоридно-натрієва з бромом і мінеральна (схожа на «Боржомі»). Крім цього, можна скористатися такими оздоровчими процедурами як масаж, басейн, СПА-комплекс, фізіотерапія, сеанс з п'явками, послуги косметолога, водні заходи і багато іншого.

Обираючи вілли Східниці для проведення своєї відпустки або як місце, де можна оздоровитися і набратися сил, Ви не пошкодуєте. Поєднання приємної обстановки, чудової природи, сучасних технологій і сервісу залишать незабутні, приємні враження.

18 жовтня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук