туризм В’єтнаму
туризм В’єтнаму

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

В’єтнам прийняв 6 мільйонів іноземних туристів впродовж дев’яти місяців 2014 року. Це на десять з половиною відсотка більше, ніж минулого року ( дані на 29 вересня 2013 року). Число внутрішніх туристів також значно виросло і досвтигло 32,4 мільйона чоловік, що на 7,6 відсотків більше, ніж минулого року.
Туризм приніс в’єтнамській казні 179 трильйонів в’єтнамських донгів (8,44 мільярдів доларів США), що знову ж таки перевищило свідчення минулого року на 19,24 відсотка. Велику роль в розвиток як зовнішнього, так і внутрішнього туризму виграють нові туристичні розваги і послуги. Наприклад, здійснено запуск нового туристичного обслуговування – політ на гідроплані з Ханоя на затоку Халонг. Акціонерне товариство Гань про Авіейшин намітило збільшити кількість продаж авіаквитків на щоденні польоти по затоці Халонг та проводити до десяти екскурсій в день.
За цей час столиця В’єтнаму Ханой прийняла туристів більше на 17 відсотків ніж минулого року завдяки відкриттю вулиці в’єтнамської кухні Хан Буома в старому кварталі Ханоя. А Хошимін – південний економічний центр країни, заробив на оренді кімнат в готелях і туристичних послугах приблизно 19 трильйонів в’єтнамських донгів (896 мільйонів доларів США), що більш ніж на 8 відсотків більше, ніж минулого року.

30 вересня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук