Сидіти на сходинках Іспанських сходів в Римі заборонили туристам. Пам'ятку Риму "оснастять" поліцейськими патрулями, які вимагатимуть з порушників від 250 до 400 євро.

Іспанські сходи в Римі
Іспанські сходи в Римі

Розмір оригіналу:   1013x671
Тип: jpg   Дата:

Сходи, побудовані в 1725 році, добре відомі серед туристів завдяки фільму "Римські канікули" і модним показам. Нагадаємо, туристів в "Вічному місті" і так обклали заборонами. Тільки на початку літа нові правила поведінки для туристів представила владу Риму, також були заборонені кінські екіпажи на ценральних вулицях Риму.

У цьому переліку туристам чоловічої статі заборонили ходити по місту топлесс. Також до заборони розпивати на вулиці додалася заборона знаходитися поблизу популярних пам'яток, наприклад біля фонтану Треві, з їжею, що брудна та сильно пахне. Також туристам категорично заборонили розвішувати на мостах італійської столиці "любовні замки", які спотворюють пам'ятки багатьох міст.

Крім того, заборонено сякати в питні фонтанчики – і краще навіть не торкатися до носа при питві з них. Також від туристів намагаються уберегти Італійські сходи – тепер на них заборонено перевозити валізи на коліщатках або коляски – можна тільки нести їх в руках.

Частина заборон традиційно торкається не лише туристів. Наприклад, на серйозний штраф можуть нарватися закликальники, що намагаються продати туристам прохід поза чергою в знамениті пам'ятки – наприклад, в Колізей, який входить до семи нових чудес світу.

Заходи покарань різні – від поліцейської вимови до штрафу в розмірі до 450 євро. Як заявила видавництву "The Telegraph" мер Риму Вірджинія Раггі, листи з проханням ознайомити громадян з новими правилами при відвідуванні міста надіслані в усі посольства. "Рим гостинний і завжди буде гостинний, але це не означає, що жителі будуть терпіти погану поведінку і нести збитки, що заподіюється нашому місту".

"Старі правила були оновлені, щоб пристосуватися до потреб сучасного суспільства", – відмітив також Мазко Карділлі, заступник начальника управління кадрів і безпеки в Римській раді.

До речі, надаємо, що раніше ми писали на сторінках свого блогу про подорожі про цікаві та історичні місця, які варто подивитися в Римі, в тому числі серед цих місць згадуються і Іспаські сходи, які в 2016 році були реставровані та відкриті для відвідування туристами.

9 серпня 2019

Автор:

Влада Риму заборонила туристам сидіти на Іспанських сходах: штраф €250 Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 4
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук