грецькі острови
грецькі острови

Розмір оригіналу:   800x600
Тип: jpg   Дата:

МЗС Греції відмічає успіх літньої програми безвізового в’їзду на острови. У наступаючому сезоні за цією ж схемою туристам буде доступні два нові острови: до Родоса, Косу, Хіосу, Лесбосу і Самосу додадуться Сімі і Кастелорізон.
Нагадаємо, з 2012 року влада п’яти грецьких островів запустила програму по спрощенню процедури в’їзду сюди з території Туреччини. Завдяки цьому мандрівники з країн, що не входять в зону Шенгенської угоди, прибуваючи на острови з турецьких портів, отримували 15-денну візу прямо на місці. За літо 2013 року більше 2 тисяч українців відвідали грецькі острови скориставшись цією пропозицією.
Росте і число туристів, відвідуючих Грецію з оформленням шенгенської візи : минулого року на території України було видано на 57% більше віз. По всьому світу ця цифра склала 1,47 мільйона: +46% порівняно з підсумками 2011 року.
В результаті 2013 рік став рекордним по числу іноземних туристів, що відвідали Грецію : 17,8 мільйона чоловік, з них близько 202 тисяч приїхали з України. У МЗС Греції відмічають, що країна видає візи швидше за інші держави Шенгену : всього за 48 годин. Із загального числа віз 12% було видано в Україні, де працють три консульства (у Києві, Одесі і Маріуполі) і три візові центри.
У Туреччині працюють чотири грецькі консульства (у Стамбулі, Анкарі, Смірне і Едірні) і шість візових центрів. Там в 2013 році видано 130 тисяч віз – на 41% більше, ніж в 2012 році.

19 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук