Кожен з нас стикається рано чи пізно з такою проблемою, як вибір і купівля годинника. І це недивно, оскільки вибір настільки великий, що без допомоги не розібратися. Годинник – це дорогий і статусний аксесуар, який йтиме з вами по життю упродовж багатьох років. Тому так важливо не помилитися і купити саме “ваш” годинник. Давайте постараємося разом розібратися, чим керуватися при виборі годинника і на що звернути увагу в першу чергу.
Вибір годинника
Вибір годинника

Розмір оригіналу:   670x385
Тип: jpg   Дата:

Отже, почнемо, мабуть, з найголовнішого елементу – це механізм:
1. Кварцевий або механічний?
Кварцевий годинник найбільш популярний, оскільки він значно поступається в ціні і простіший у використанні. Цей годинник з простішим механізмом, працюює від батареї, не вимагає підзаводу і не боїться ударів. Його вибирають сучасні і активні люди, що цінують, передусім точність.
Механічний годинник - годинник із складним механізмом, престижніший і дорожчий. Моделі з таким змістом для справжніх цінителів годинних традицій. Механізм з віковою історією, який упродовж багатьох років удосконавлювався і ускладнювався. Проте, за вічну класику годинникового мистецтва доведеться викласти чималу суму. Такий годинник більш відчутний на руці (тяжкість за рахунок механізму), “боїться” ударів і магнітних полів.
Друге і не менш важливе – стиль:
2. Класичний, спортивний або fashion-годинник?
Визначиться із стилем вашої майбутньої прикраси. Якщо ви найчастіше ходите в класичному костюмі, то не варто купувати дайверський годинник, це виглядатиме безглуздо. Адже годинник – це аксесуар, який повинен доповнювати і прикрашати ваш основний наряд.
3. Вибір годинника – функції і ускладнення:
Наручний годинник давно перестав бути просто приладом для виміру часу. Визначитеся, які вам потрібні додаткові функції, і чи потрібні взагалі?!
Конкуренція у світі годинника настільки велика, що виробники постійно удосконалять свої моделі, доповнюючи функціональними “дослідженнями”. Годинник – хронографія, Спліт-хронограф, хронометр, годинник з покажчиком фази місяця і з індикатором запасу ходу, з вічним календарем і другим часовим поясом, з будильником і ретроградним покажчиком – і це не увесь список годинних нововведень. Різноманіття функцій і їх оригінальність вражає. Подумайте, що треба саме вам і чим ви будете користуватися.
І останнє, що хотілося б відмітити, вибирайте красивий і зручний годинник. Щоб бути упевненим у своїй купівлі, обміркуйте усі варіанти, які придивилися. Вибирайте на примірку годинник з циферблатами різної форми, оскільки зручність в носінні теж важлива. Є зап’ястки, яким не підходять гострі кути (квадратні, прямокутні або трикутні). Також увагу варто звернути на ремінець, шкіряний або сталевий, а може бути золотий? Якщо це ваш перший годинник, то вибирайте універсальну модель, яка підходитиме під ваш повсякденний образ.
Купити годинник в Києві та в Україні
Вибір годинника непросте завдання. У магазині годинників oddo з вибором вам допоможуть досвідчені консультанти. Великий асортимент годинників, постійне поповнення колекцій. Прийнятні ціни і скидки на багато моделей. Доставка в Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Миколаїв і багато інших міст України.

10 червня 2015

Автор:

Вибір та купівля годинника Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук