У затоці шейху, а саме так переводиться назва цього міста, відпочинок дійсно гідний королів і емірів, саме тому тут любили бувати сильні світу цього, та і сам він є особистим проектом колишнього президента Єгипту Мохамеда Хосні Мубарака.
затока Шарм-ель-Шейх
затока Шарм-ель-Шейх

Розмір оригіналу:   670x385
Тип: jpg   Дата:

Шарм-ель-Шейх запав в душу і вимогливим до сервісу любителям комфорту, і дайверам, і молоді, і любителям історичних екскурсій.
Вибираємо “тусовочный” готель для молодіжної компанії
Краще всього зупинити свій вибір на готелях, розташованих в старій облаштованій частині Шарм-ель-Шейху Наама Бей. Саме тут і зосереджені головні розваги міста – кафе, бари і дискотеки.
Відмінний вибір – готель Sonesta Beach з італійським менеджментом і веселою інтернаціональною анімацією, в якому говорять на всіляких мовах, і в якому не дають нікому нудьгувати та корабель, який везе до веселих пригод, – Iberotel Lido, а також готель Cataract Layalina Resort, який славиться своїми весельчаками-аніматорами.
Шарм-ель-Шейх. Готель Cataract Layalina Resort
Шарм-ель-Шейх. Готель Cataract Layalina Resort

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Але не лише в Наама Бей варто відпочити зі своїми ровесниками. Самий кращий вибір – це все ж Dessole Royal Rojana. Всього у 5 км від міжнародного аеропорту і в 15 км від Наама Бей, цей готель, схоже, стоїть в місці, яке саме продукує веселощі і бажання активно відпочивати.
Величезна територія, приголомшливі водні гірки і водоспади, відмінна денна і вечірня анімація, щоденні розважальні програми, великий вибір водних видів спорту, змагань, конкурсів, танці, диско-бар, дискотека, амфітеатр – це ще неповний перелік того, що чекає тих, кому на відпочинку хочеться максимально зарядитися енергією.
Вибираємо готель для відпочинку з дітьми
Усупереч поширеній думці, Шарм-ель-Шейх – це мрія  про ідеальні канікули, яка ожила. Це Aqua Blu Sharm, готель з відмінним аквапарком на 30 гірок і дев’ятьма басейнами, які підігріваються, міні-клуб, де знайдеться зайняття будь-кому непосидькові.
Для тих батьків, чиї діти бояться або не уміють плавати, або просто не люблять плавати з понтона (а все ж таких готелів в Шарм-ель-Шейху більше) – розташований на величезному піщаному пляжі Moderna Calimera Resort. Тут не лише не дадуть занудьгувати дітям в міні-клубі, на дитячому майданчику і міні-дискотеці, але і дадуть трохи передихнути батькам, надавши можливість замовити для свого чада персональну няню.
Шарм-ель-Шейх. Готель Moderna Calimera Resort
Шарм-ель-Шейх. Готель Moderna Calimera Resort

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Потурбувався не лише про дітей, але і про підлітків Iberotel Club Fanara, з власним піщаним пляжем, величезним різнорівневим басейном, мініклубом для дітей до 12 років і клубом для підлітків 13-18 років, дитячим майданчиком, веселою анімаційною програмою, спеціальним меню для дітей. Також підлітків чекають в молодіжному клубі Iberotel Palace.
Але серед усіх готелів найкращим вибором все ж буде Magic Life Sharm El Sheikh. Тут є і дитячий клуб, куди приймають дітей від 3 до 12 років, і в якому організовуються і розважальні, і спортивні програми, і перегляд відео, і міні-дискотека, відмінний дитячий майданчик.
Тут з дітьми запускатимуть повітряних зміїв, вони зможуть повеселитися на карнавалах, взяти участь в шоу, кожен вечір проводиться міні-дискотека, і молодіжний клуб для підлітків, де вони можуть зайнятися спортом, взяти участь в різноманітних турнірах, покататися на гірських велосипедах, битися в ігровій зоні і взяти участь в різних олімпіадах. При необхідності в готелі можна замовити спеціальне дитяче меню.
Кращі готелі для романтичного відпочинку
Це, звичайно, Laguna Vista Beach Resort, найкрасивіший готель, своїм незвичайним дизайном що розташовує до млості і комфорту.
Відпочинок в окремому бунгало подарує абсолютний спокій, а відвідування Spa- центру з басейном, що підігрівається, і безліч ресторанів a la carte доповнять романтичну атмосферу.
Шарм-ель-Шейх. Готель Laguna Vista Beach Resort
Шарм-ель-Шейх. Готель Laguna Vista Beach Resort

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

І елегантний VIP готель Grand Rotana, що загубився в каскадному парку. Постійним гостям і молодожонам готель дарує кошик фруктів, торт. Тут можна замовити вечерю для двох на березі моря або орендувати одну з романтичних альтанок з індивідуальним обслуговуванням.

6 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук