пивний путівник по Італії
пивний путівник по Італії

Розмір оригіналу:   496x222
Тип: jpg   Дата:

Італія, чесно скажемо, далеко не сама пивна країна в Європі і навряд чи розглядається в якості напряму для дегустаційного туру у любителів пінного. Найбільш популярні місцеві сорти, які можна купити у будь-якому місцевому магазині, на смак дуже середні. Проте італійці, судячи з усього, не згодні з розхожою думкою і повні рішучості довести, що вони знають толк не лише у винах.
Так, нещодавно в Італії з’явився перший офіційний гід для любителів пінного напою – “Пиво в дорозі”. Путівник розповідає про кращі сорти і найбільш відомі пивоварні Апеннінського півострова, а також про те, куди варто направити свої стопи у пошуках автентичних видів пива.
“Пиво в дорозі” також містить корисні матеріали відносно того, як правильно пити пінний напій і про теорію пивоваріння. Путівник також розповідає останні новини по такій важливій темі.
Особливу увагу автори гіда приділяють локальним ароматизованим сортам, таким, як наприклад, Casa Veccia з Тревізо і Blanche, яке варять на Сардинії, в пивоварні в Кал’ярі. Цікаве пиво роблять і в Умбрії, де в напій додають шафран, який забезпечує напій не лише особливим ароматом, але і оригінальним кольором.

12 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук