взуття для туризму
взуття для туризму

Розмір оригіналу:   670x495
Тип: jpg   Дата:

Для туристичного взуття перша і найголовніша вимога – воно має бути зручним, не повинно натирати, здавлювати або заподіювати який-небудь дискомфорт. Тому в похід рекомендується надівати не нове, а вже розношене взуття.
Якщо при примірці взуття ви відчули деяку незручність, зайву жорсткість, то таке взуття краще не брати в похід, а заздалегідь треба його розносити. Інакше стерті ноги і пухирі забезпечені вже на початку шляху.
Хоча використання сучасних матеріалів багато в чому зменшує вірогідність натирань, необхідно стежити, щоб черевики доводилися за розміром. Якщо черевики будуть в розмір, то ви не зможете надіти в них другу шкарпетку і, враховуючи те, що нога від навантаження здатна набрякати, ризикуєте заподіяти собі дискомфорт у вигляді хворобливого здавлення кінцівок. Занадто вільне взуття натиратиме.
Йти в піший похід в чоботях не бажано, оскільки у чобіт гірше дихаюча здатність, гірший повітрообмін, а нога не має потрібної стійкості. Для піших походів краще вибирати черевики, щоб закривали щиколотку. Рекомендуємо для визначення необхідного розміру взуття скористатися нашими порадами.
Якщо немає можливості придбати високотехнологічне взуття, то цілком згодиться взуття, виконане з щільної шкіри. Таке взуття для надання йому водонепроникних властивостей просочують спеціальними складами або кремами, які можна придбати зазвичай в тих же магазинах, де продають взуття.
Взуття для піших походів має бути на низькому стійкому каблуці і мати міцну ребристу підошву. Добре, коли підошва утворює на носі черевика так званий наплив, який захистить ваші пальці і ніс черевика від ушкодження. Деякі моделі взуття оснащені металевим або пластиковим підсилювачем під носовою частиною, який надійно захищає ногу від механічних ушкоджень. Ребриста підошва збільшує стійкість туриста на мокрому грунті, каменях, а для пересування по льоду підошва може бути обладнана висувними шпильками.
Матеріали, вживані для виготовлення підошви : гума, каучук, ПУ, ТЕП (термоеластопласт), ПВХ, нітрил, мають різні властивості, тому забезпечують різну міру комфорту і мають різний термін служби.
При подорожах по засміченій місцевості, в якості додаткових гарантій захисту стопи від проколів можна використовувати металеві антипрокольні устілки.
Звертайте увагу, на підкладку, вона не повинна збиватися в складки. В якості підкладки виробники можуть використовувати різні матеріали: підкладкову шкіру, неткані полотна, сукно, штучне і натуральне хутро, синтетичні матеріали. У взутті, розрахованому на активні навантаження і тривале носіння використовуються антибактеріальні підкладки, що запобігають поганим запахам.

30 вересня 2014

Автор:

Взуття для туризму Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук