Ні для кого не секрет, що індійці постійно намагаються обдурити іноземних туристів. В курсі навіть ті, хто і в Індії-то жодного разу не був :) ))
Вуличні торговці в Індії
Вуличні торговці в Індії

Розмір оригіналу:   600x441
Тип: jpg   Дата:

Масштаби, розмах і творчий підхід до розводок всілякого роду вражають уяву. Залучення ряджених (приміром, група чоловіків, переодягнутих в поліцейську форму, що нібито б’є звичайних перехожих), які блищать акторським талантом – куди там Голлівуду! – це вже класика.

Заляканий білий турист, потрапляючи в епіцентр битви, за умовчанням згоден на усе і за будь-які гроші. Особливо часто попадаються на подібні хитрощі японці. Вони заради миру у всьому світі готові з себе останню сорочку зняти.
Є, звичайно, і більше мирні способи запудрення мізків і викачування грошей. Ну, наприклад…

Учора мій чоловік розговорився на вході в Тадж-Махал з японкою на ім’я Юкі. Вона страшно засмучувалася про те, що забула в готельному номері своє сарі. Сказала, що купила його в Джайпурі за 6000 рупій (100 доларів), і тепер прямо не знає, як бути.
- А в чому проблема-то? – не зрозумів. Юкі сплескала руками:
- Ну як!!! Без сарі ж мене НЕ ПУСТЯТЬ в Тадж-Махал!

Злегка обурившись від цієї новини, чоловік поцікавився, звідки такі дивні відомості. Виявилось, що джайпурець, який продав їй це саме сарі напередодні, присягнувся, що з листопада 2013-го року індійський уряд встановив нове правило: усім іноземним туристкам вхід в Тадж-Махал у будь-якому іншому одязі, окрім сарі, ЗАБОРОНЕНИЙ. Вона повірила і купила…
Товариші, це і сміх, і гріх! :) ))

31 січня 2014

Автор:

Як ошукують в Індії Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук