Багато хто з нас любить поєднувати роботу з відпочинком, тому їдуть в цікаві бізнес-тури по Європі і світу.  Але буває так, що тривалий переліт може втомити Вас і понизити продуктивність роботи. На щастя, є багато способів побороти негативний вплив на перельоти і переїзди,  треба лише заздалегідь потурбуватися про своє здоров’я і наслідувати декілька порад.
бізнес-поїздка і відпочинок
бізнес-поїздка і відпочинок

Розмір оригіналу:   539x359
Тип: jpg   Дата:

За словами комерційного директора “Uniglobe Preferred Travel” Пола Бранда і ветерана індустрії подорожей, основною порадою для бізнес-трипів є здоровий глузд. Він говорить, що перельоти стали нагадувати поїздки на автобусі. І це добре, адже люди можуть недооцінювати підготовку, потрібну для подорожі.
Пол радить переконатися, що вибраний напрям дасть багато часу для аккліматизації перед серйозною роботою. Можливо, в справжній економічній атмосфері, компанії намагатимуться зробити відрядження коротше, в цілях економії грошей, але це рішення може піти на шкоду. Адже заплативши за додаткову ніч в готелі, компанія не розоритися, а її співробітник прийде на зустріч виспавшимся і готовим до роботи.
Якщо Ваша подорож затягнеться всього на пару днів, не набирайте багато речей, щоб не навантажувати себе. Також потурбуйтеся про роздрук копій бронювання готелю, вони допоможуть вам уникнути непорозумінь в готелі.
Знаходячись в аеропорту. Відвідаєте зал очікування із спокійною обстановкою, щоб продуктивно попрацювати. Нині все менше менеджерів літає бізнес-класом, якщо Ваш квиток на преміум-клас, то пройдіть через бізнес-клас, уникнувши довгих черг.
І наприкінці переконайтеся, що у Вас є вільних пару годин, для прогулянки по місту і огляду пам’яток.

18 травня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук