плитка під мозаїку
плитка під мозаїку

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Мозаїка дозволить здорово збільшити простір кімнати і завжди добре виглядатиме в інтер’єрі. Із-за її високої вартості деякі прийняли рішення заощадити, використавши плитку під мозаїку. Справжня мозаїка – це набір дрібних шматочків, які скріплюють разом. Завдяки її експлуатаційним особливостям, цей матеріал можна використати в арках, колонах і інших типах нерівних поверхонь. Тут ви знайдете широкий її вибір.
Плитка під мозаїку є цілісним виробом з прорізами або нанесеним мозаїчним малюнком. З її допомогою не вдасться обкласти закруглені поверхні. Її основною перевагою є доступна вартість. Квадратний метр звичайної мозаїки коштує в середньому 100-400 доларів, а плитку під мозаїку реально придбати по 30-80 доларів за “квадрат”. Та і ціна укладання матеріалу значно відрізнятиметься, що дозволить добитися додаткової економії.
Підібрати  плитку під мозаїку можна тут http://plytka.net/Mosaic. При виборі плитки під мозаїку завжди важливо уявити, як вона виглядатиме на поверхні стіни після укладання. Одним з привабливих варіантів є фактурна плитка, що має покриття глазур’ю лише осередки, проміжки між якими виробник покриває спеціальним складом, який імітує затертість. Цей виріб має привабливий зовнішній вигляд і нагадує звичайну мозаїку. Але тут є і недоліки: укладання матеріалу можна робити одним з двох методів.
Наприклад, виконуючи затирку кожного проміжку між осередками або обробляючи затиркою лише міжплиткові шви. У останньому випадку при транспортуванні проміжки між осередками обов’язково розтріскаються. І це не буде браком, а лише особливістю цього матеріалу. При транспортуванні затертої плитки цементна затирка може порепатися або ж зовсім вилетіти. Перший же варіант припускає великі витрати на затирку і виконання робіт.
При виконанні хатирки цього виробу важливо врахувати, що поглиблення між елементами будуть не такими великими, тому затирку буде нескладно вимити при остаточному чищенні після монтажу. При спробах втерти більшої кількості затирки всередину, остаточна поверхня навряд чи припаде вам до душі. Ще один варіант, коли плитка має прорізи і великі поглиблення між осередками. Прорізи бувають порожніми і глибокими. Таку плитку буде легко затерти, а після її монтажу вона дуже нагадуватиме мозаїку.
Розглянувши особливості вибору плитки під мозаїку, кожен зможе прийняти усвідомлене рішення про набуття того або іншого її вигляду.

2 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук