Отже, ви приїхали в Туреччину, назустріч ласкавому морю і теплому вітру. Якщо ви потрапили сюди уперше, є ризик, що ви не ризикнете покидати територію готелю на час вашого відпочинку. А дуже даремно! Будь-який регіон Середземноморського узбережжя Туреччини славиться своїми пам'ятками. Одним з найбільш популярних являється Кемер – тут дотриманий напрочуд гармонійний баласт: і гори, і зелень, і прекрасні пляжі.

Перші пару днів ви напевно присвятите валянню на пляжі. Недивно, адже так хочеться скоріше відчути усю атмосферу відпочинку. Проте, відпочинок не буде повноцінним, якщо позитивні емоції будуть отримані виключно від пляжного проведення часу. Хоча, кожному своє.

Не дивлячись на те, що Кемер має свої пам'ятки (фунікулер на вершину гори Тахтали, екопарк) буде дуже корисно і захоплююче відвідати Анталію. Саме у цьому місті успішно поєднується дух сучасності і минулого. Головна пам'ятка – Старе місто. Взагалі Анталія дуже колоритне місто, що розташовує до позитивної і насиченої прогулянки.

Готельні гіди і вуличні агентства наполегливо пропонують новоспеченим туристам відвідати оглядову екскурсію по Анталії. Необхідно відмітити, що коштує це не занадто дорого, але саму Анталію ви навряд чи встигнете подивитися, оскільки подібна екскурсія побудована в основному на відвідуванні шоппінг-центрів.

Всупереч стереотипам, жителі курортної частини Туреччини доброзичливо налагоджені до туристів, адже саме за рахунок цієї галузі існує регіон. А тому можна познайомитися з Анталією самостійно, зробивши невелику подорож без допомоги гідів і супроводжуючих.

Декілька способів поїздки з Кемера в Анталію

Можливостей добратися в Анталію з Кемера досить багато.

Найдорожчий варіант – найняти таксі. Правда, поїздка в один бік вам обійдеться десь в 200$. Такі божевільні розцінки обумовлені вартістю бензину, що досягає в середньому 3$ за літр. Ціни, у свою чергу, обумовлені встановленими податковими ставками. Зі 100 лір, витрачених на бензин, близько 65 йде на оплату податків!

Якщо ви орієнтуєтеся на місцевості, можна орендувати машину, ця послуга доступна в кожному селищі практично при кожному готелі. Проте вам варто знову-таки істотно витратитися на бензин. Як більш бюджетний варіант – можна орендувати скутер, адже в ньому витрата палива значно менше. Але не забудьте захопити з собою карту регіону, щоб не заблукати. Хоча з покажчиками в Туреччині проблем немає.

Найпростіший і дешевший спосіб – поїхати в Анталію на долмуші. Долмушами називаються маршрутні автобуси, що курсують між селищами. Зупиняються на традиційних зупинках. У Анталію долмуши вирушають тільки з Кемера, тому якщо ви відпочиваєте в іншому селищі регіону, спершу необхідно добратися на долмуші до Кемера. В середньому поїздка на людину з регіону в Анталію обійдеться вам в 10 лір в один бік.

поїздка з Кемера в Анталію
поїздка з Кемера в Анталію

Розмір оригіналу:   670x360
Тип: jpg   Дата:

Отже, якщо ви знаходитеся в іншому селищі, вам необхідно сісти на автобус, що курсує по направленню з селища убік Кемера, для цього досить запитати у водія автобуса, що під'їхав : "Кемер"?. Він зрозуміє.

Усі автобуси зупиняються в центрі Кемера, звідти ж вирушають автобуси в Анталію. Дорога з Кемера в Анталію займе близько 45 хвилин. Їдьте до кінцевої зупинки, вона знаходиться недалеко від торгового центру "Мігрос". Запам'ятаєте це місце. Автобуси назад в регіон вирушають звідси ж. Або їх можна упіймати на дорозі уздовж пляжу Коні-Алти.
Насправді це місце – ідеальне для початку екскурсії по Анталії. По-перше, якщо вас цікавить шопінг, не забудьте відвідати "Мігрос", де можна купити речі, продукти, прикраси, взуття, товари для дітей і просто відвідати закусочні.

торговий центр Мігрос. Анталія
торговий центр Мігрос. Анталія

Розмір оригіналу:   670x360
Тип: jpg   Дата:

Поруч знаходиться аквапарк, лунапарк, музей мініатюр, пляж Коні-Алти і парк з конгресс-центром у вигляді скляної піраміди.

Для того, щоб потрапити в Старе місто, доведеться проїхати декілька зупинок на автобусі, який зупиняється прямо навпроти "Мігроса". Потрібна вам зупинка називається "Ворота Адріана" або по-турецьки "Адріан каписи".

Цілком зрозумілі ваші побоювання з приводу можливості заблукати в невідомому місті. Проте розвіяти їх досить просто – з будь-якої точки міста ви можете сісти на автобус, що рухається убік "Мігроса". Біля торгового центру виходите, йдете на зупинку, на яку приїхали з Кемера і сідаєте на зворотній автобус.

Будьте упевнені, ця подорож не лише різноманітить ваш відпочинок в Кемері, але і стане одним з найбільш яскравих його днів.

22 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук