вирощування садових культур
вирощування садових культур

Розмір оригіналу:   800x525
Тип: jpg   Дата:

Захоплення садівництвом – далеко не нове хобі міських жителів, які володіють дачею і земельною ділянкою. Що може бути краще, ніж урожай, отриманий в результаті самостійного вирощування садових і городніх культур? Проте далеко не усім початкуючим садівникам відомі секрети відходу за культурними рослинами. Хочете зібрати по-справжньому щедрий урожай восени? Тоді необхідно потрудитися влітку і освоїти різні технології вирощування садових культур та городини, які відомі тільки досвідченим фермерам.

Вирощування томатів: теплиці фермерські, захист від шкідників

Технологія вирощування томатів залежить від сорту. Так, помідори-черрі, які чудово підходять для консервації і приготування салатів, особливо примхливі в період дозрівання. Як правило, на початку зростання помідори-черрі не вимагають особливого відходу, проте вже у кінці липня необхідно проводити деякі фермерські заходи. В першу чергу – вносити органічні добрива і проводити регулярний полив.

Так, в умовах континентального клімату, якому властиві холодні зими і сухе літо, томатам обов'язково потрібно додаткову вологу. Пам'ятайте, що полив слід проводити вечірньої пори, після 18.00 і помірно холодною водою. Якщо поливати рослину вдень, то воно слабо плодоноситиме.

Раз на місяць необхідно проводити обробку томатів від фітофтори і шкідників. Семена на посадку та препарати для кроплення можна купити в спеціалізованому магазині.

Як вирощувати персики?

Персики є вимогливими до тепла, сонячного світла і вологи. Їх можна не удобрювати, але поливати слід обов'язково. Не менше, чим раз в 3 дні, навіть якщо випадає помірна кількість опадів. Важливий момент – саджанці повинні виростати на сонячному майданчику, не саджаєте рослину в тіні. В період активного зростання, взимку, рослину слід закривати і ховати від холоду, оскільки молоді персики часто страждають від низьких температур, можуть вимерзнути взимку або не плодоносити влітку.

Вирощування огірків

Вирощування огірків може стати прибутковим бізнесом, якщо вирощувати рослини в теплицях. Натуральні огірки, вирощені в теплиці, – це продукт без нітратів і хімічних добавок, тому попит на овочі буде величезним. Важливо замовити хороші теплиці, які служитимуть максимально довгий час. Купити теплиці фермерські ціна яких доступна, можна в магазині для дачників і садівників.

28 жовтня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук