вибір фірми
вибір фірми

Розмір оригіналу:   240x181
Тип: jpg   Дата:

Для вдалого відпочинку і поїздки під час відпустки треба завчасно розпланувати своє проведення часу. Іноді варто узнати думку друзів і знайомих, які вже подорожували по тих місцях, на які ви поклали свій погляд. Але у більшості випадків можна знайти і самому туристичну фірму, яка виконає повний перелік необхідних для вас послуг.
Передусім, необхідно самовизначитися, в яку туристичну фірму краще звернутися.
У туристичному бізнесі є два види компаній : туроператори і турагенти. Постараюся вам пояснити їх відмітні особливості.
Туристичний агент – це по суті посередницька особа або організація, які займаються реалізацією путівок і турів, сформованими туроператорами. Турагент працює за комісійну винагороду, яку йому оплачують туроператори за посередницьку діяльність.
Комплектацією турів і путівками займається туристичний оператор. Саме він займається розробкою нових туристичних маршрутів, контролює послуги надані готелями, укладає договори з авіакомпаніями і транспортними фірмами, організовує екскурсійні поїздки і так далі.
З першого погляду може здатися, що вартість путівок у туроператорів має бути значно нижче, ніж у турагента, проте на практиці видніється зовсім інша ситуація. Вартість путівок і у турагента і у туроператора знаходиться на одному рівні, причому турагент іноді може надати ширший вибір пропозицій, оскільки співпрацює одночасно з десятками туристичних компаній.
При виборі турфірми спочатку можна скористатися каталогом фірм.
Більшість каталогів фірм надають багату інформацію по туристичних компаніях, причому по кожній фірмі в якісних каталогах можна знайти відгуки клієнтів, які вже користувалися послугами цієї фірми. Також у більшість каталогів приймаються туристичні фірми після певної модерації. Тобто туристична компанія, яка займається обдурюванням, навряд чи зможе туди потрапити. Взагалі в житті не лише при виборі туристичних фірм бажано використовувати каталоги, у багатьох галузях промислового виробництва і бізнесі допоможе каталог фірм. Завдяки каталогу ви набагато швидше і якісніше знайдете потрібну компанію і отримаєте про неї детальну інформацію.
вибір турфірми
вибір турфірми

Розмір оригіналу:   240x176
Тип: jpg   Дата:

Але повернемося до вибору туристичної фірми. Після того, як ви спочатку визначитеся з вибором туристичної фірми по каталогу, необхідно поїхати в її офіс і заразом подивитися, як він улаштований (якщо офіс фірми вселяє довіру, отже фірма користується популярністю і піклується про своїх клієнтів), документи підтверджуючі її діяльність (зазвичай усі сертифікати і рекомендаційні папери висять в офісі під рамками на видному для клієнтів місці).
Також варто приділити увагу рекламним проспектам, іноді в них можна знайти досить принадні пропозиції, які повністю відповідатимуть вашому попиту.
Після остаточного вибору туристичної фірми, можна переходити до вибору маршруту і місця проживання.
Необхідно звернути увагу на категорію готелю і спектр послуг, що надаються.
Не завжди дорога ціна на проживання повністю виправдана, іноді саме місце розташування готелю заставляє рости вартість номерів вгору, хоча різниця в розташуванні між двома подібними готелями може досягати яких не будь 30 метрів.
Також слід звернути увагу на екскурсійні програми. У деякі тури вже включені досить пізнавальні і цікаві екскурсії, вартість яких при окремому замовленні може виявитися і 200 доларів.
Не зайвим буде дізнатися про медичну страховку. Треба уточнити фірму-страховика, термін страховки і перелік випадків, по яких вона виплачується. В принципі застрахуватися ви можете і самі, попередивши про це туроператора.
Я постарався вам розповісти про основні рекомендації, якими необхідно взяти до відома при виборі туристичної фірми, але знову ж таки багато моментів треба розглядати індивідуально. А з вами був блог про подорожі, приємного вам відпочинку і мандрівок, які запам’ятаються вам на тривалий період.

16 вересня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук