турагенство
турагенство

Розмір оригіналу:   300x225
Тип: jpg   Дата:

Стовідсоткової гарантії на ринку туруслуг не існує. Навіть найдосвідченіші турагентства можуть потрапити в ланцюжок непередбачених обставин із-за порушення зобов’язань авіакомпанією, що приймає стороною, готелем або просто із-за водія автобуса, що не зустрів авіарейс в аеропорту.
Проте, є декілька правил вибору турфірми, якою ви збираєтеся довірити свій відпочинок і гроші.
1. Вибирайте фірму, що спеціалізується саме на тій країні, в яку збираєтеся відправитися. В крайньому випадку, напрям має бути відпрацьований не перший сезон. Запитаєте про це у менеджера, подивитеся рекламу.
2. Скупий платить двічі. Заощадивши $50 на путівці, можна втратити більше вже в готелі доплачувавши за номер з кондиціонером. Перелік послуг, що робляться, повинен розумно відповідати оплаті. Не довіряйте занадто дешевим турам. За смішні гроші отримаєте смішний сервіс. Краще прицінитися в декількох фірмах з аналогічними пропозиціями.
3. Простежите, щоб в договорі були вказані усі істотні умови туру.
4. Якщо фірма вам невідома, уважно проглянете Ліцензію на надання туристичних послуг і Свідоцтво про реєстрацію фірми (фірми копії цих документів, що шанують себе, надають для загального огляду). Назва фірми, вказаної в цих документах і на Договорі має бути однаковим. Інакше доведеться потім шукати, з ким судитися.
5. Якщо фірма добре відпрацювала напрям, то у неї завжди будуть рекламні матеріали, пам’ятки по цій країні, буклети і інша продукція, що дозволяє туристові вибрати умови, що влаштовують його, з декількох пропозицій.
6. Вимагайте інформацію! Не соромтеся поставити зайве питання про те, чи зустрінуть вас, чи буде гід, коли екскурсія, про контактні телефони і тому подібне це позбавить вас надалі від багатьох непорозумінь в країні перебування. Гідна фірма завжди володіє повною інформацією по пропонованому туру.
7. Після оплати вам на руки повинні видати Договір і туристичну путівку (туристичний ваучер). Це підтвердження придбання туру. Якщо в турфірмі пообіцяли видати усі документи в аеропорту перед вильотом, вважайте, що Вас надули. Перед вильотом, у кращому разі, можуть віддати візу, але ніяк не Договір.

14 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук