Якщо ви вирішили звернутися в прокатну компанію, вам необхідно мати при собі паспорт і водійські права. Їздити за кермом по дорогах зарубіжжя ви можете, якщо вам вже виповнилося 25 років(у деяких країнах можна і з 23) і ваш водійський стаж не менше року.

автомобіль на прокат
автомобіль на прокат

Розмір оригіналу:   1376x842
Тип: jpg   Дата:

У більшості великих компаній при замовленні йдеться про клас автомобіля, а не про марку. Якщо ваше замовлення підтверджене, можете висловити побажання і відносно марки.

Є в солідних компаніях чудове правило: замовляєте машину певного класу, а її, на жаль, немає. Тоді вам надають автомобіль класом вище, але за ту ж суму.

Багато хто нерідко прибігає до послуг невеликих приватних прокатних контор. Видима перевага – можна розплатитися готівкою. Так і набагато дешевше. Але пам'ятаєте, що дрібні фірми рідко гарантують технічну бездоганність машини. Якщо ви вже вирішили довіритися їм, то уважно огляньте автомобіль, відмітьте усі щонайменші подряпини і вм'ятини. Тільки після цього підписуйте договір.

Ще одна важлива річ, про яку не варто забувати автолюбителям: у світі не мало країн, де машини їздять по лівій стороні дороги. Якщо у вас немає досвіду водіння в країні з лівобічним рухом, а без автомобіля ніяк не обійтися, доведеться скористатися послугами найманого водія. Ціни на цей вид сервісу коливаються від 20 до 30 доларів за годину.

23 травня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук