Зв'язок заробітку на статтях з блогом про туризм

Оскільки сайт Записки про подорожі та туризм – це наш з друзями власний некомерційний творчий проект, то я визнав цілком можливим організувати тут щось подібне до особистого блогу, в якому розповідатиму про мої захоплення, роботу і знайдені способи заробітку в мережі інтернет. Ймовірно, Ви запитаєте, як між собою пов'язані заробіток на написанні текстів за замовленням і блог про туризм, крім того, що тим і іншим займаюся я, один з авторів цього сайту?

Відповідаю: передусім, тим, що, для того, хто хоче систематично працювати за комп'ютером з текстами можливість навчитись грамотно писати – майже життєва необхідність. Блог про туризм – ідеальний спосіб роботи із статтями і іншими текстами. Він допомагає зібратися з думками і зберегти необхідний настрій і темп в процесі роботи. Особисто для мене туризм – це невід'ємна частина мого життя, і я хочу поділитися своїми думками і знаннями з іншими, тому робота з текстами за комп'ютером – це частина щоденної і копіткої роботи.

заробіток в інтернеті на текстах
заробіток в інтернеті на текстах

Розмір оригіналу:   650x329
Тип: jpg   Дата:

Писати грамотні тексти – єдиний чесний спосіб заробити в мережі

У мережі інтернет існує тисяча і ще один спосіб, за допомогою яких ні Ви, ні я ніколи в житті не зможемо заробити. Зате ось творці подібних лохотронів регулярно знімають жирні вершки з довірливих людей, які готові навіть самі заплатити перший внесок за своє право заробляти надалі. І марно. Адже необхідність первинного внеску – головна і стовідсоткова ознака лохотрону! Найголовніше правило заробітку в інтернеті, у тому числі, при написанні текстів і статей – це ніколи і нікому нічого не платити.

Платити повинні нам – людям, тим хто чесно і що копітко виконує роботу. Лохотрон, до речі, часто пов'язаний не лише з написанням, але і з набором текстів. Особисто я знаю всього одну реально існуючу компанію, яка набирає набірників в мережі, – платить вона всього від 2 гривень за печатний аркуш набраного тексту(це близько 1800 символів з пропусками) і проводить строгий відбір претендентів шляхом написання твору. Все, що відрізняється за ціною у велику сторону, на мій погляд – стовідсотковий розвід.

заробіток на статтях
заробіток на статтях

Розмір оригіналу:   650x329
Тип: jpg   Дата:

Коли я сам уперше замислився про заробіток в мережі, то, як і багато інших ентузіастів, нічого ще доки не розуміючи в цій темі, спочатку спалахнув тим, наскільки це повинно бути реально і просто. Потім же, коли перепробував декілька десятків способів заробітку, які принесли мені у кращому разі пару доларів, занурився в депресивний стан і вирішив, що заробіток в мережі не для мене. Заробіток на кліках, автосерфінг, гроші на соціальних мережах – усе це дозволить максимум заробити до десяти-двадцяти доларів в місяць.

Для школяра може бути цього і досить, але не для мене точно.

Єдиний реальний спосіб заробітку в мережі, якщо не умієш або не хочеш займатися створенням і розкручуванням своїх сайтів – це написання текстів. Праця ця вимагає відмінних знань російської мови, усидливості, копіткості і бажання вчитися. Ви не очулися саме російської мови, бо на даний час гідних уваги сервісів по продажу українських текстів нажаль не має. Також тим, хто хоче заробити швидко і відразу багато написання текстів однозначно не підійде. Краще і не витрачати час. Таким людям краще відразу забути про спроби заробити в мережі чесним шляхом.

Писати тексти для заробітку – зайняття, яке підійде тим, хто не боїться інтелектуальної праці і здатний до щоденного креативу.

Кращий сайт для заробітку на написанні текстів – біржа копірайтінгу ТЕХТ.RU

Я перепробував роботу по написанню текстів на багатьох сайтах(їх називають біржами копірайтінгу). І скажу так: особисто мені дійсно сподобався всього один ресурс – це text.ru. Зрозумілий, чесний, доступний і інтелігентний по відношенню і до авторів, і до замовників. Загалом, рідний і улюблений. Говорю усе це абсолютно щиро і чесно. Одно з безумовних переваг саме цього проекту – це те, що, тебе не змушують брати "кота в мішку", як частенько буває на інших подібних сайтах. Ти дивишся усі доступні тобі завдання і вибираєш, які ти хочеш виконати сам. Іноді їх трохи, але дедалі більше з'являється замовлень. За два роки кількість замовлень у мене на очах виросла в рази. Враховуючи, що зважаючи на наявність постійної роботи підробляю на цій біржі я час від часу, мені навіть не завжди вдається узяти усі замовлення, які я б хотів виконати. Також на цій біржі можна самому виставляти власні тексти та статті на продаж. Вони продаються не одразу, але коли їх багато, то поступово вони почнуть приносити прибуток.

Відразу обмовлюся, що заробляти на статтях десятками тисяч у мене доки не вийшло. Та і часу особливо не було, оскільки основну роботу все-таки знайти довелося, коли мрії про повне забезпечення життя в інтернеті розбилися вщент. Так от, мільйонів я не заробив, але підхалтурити рублів на 300-400, а то і 600-700 за вечір цілком можу. При цьому, я знаходжуся всього на восьмому ступені по кваліфікації професіоналізму співробітників ТЕХТ.RU: школяр, абітурієнт, бакалавр(я тут), магістр, аспірант, кандидат та доктор.

Коли є вільний час я досі займаюся написанням текстів на замовлення – тому що люблю працювати з  мовою, а коли на цьому можна ще і заробити, то взагалі готовий займатися цим по ночах.

заробити на текстах
заробити на текстах

Розмір оригіналу:   650x329
Тип: jpg   Дата:

Декілька слів про те, що таке копірайтинг і рерайтинг

Отже, йдемо далі по порядку. Заробіток на написанні статей і текстів взагалі називається копірайтинг і рерайтинг. Виходячи зі значення цих слів в англійському, нескладно здогадатися, що рерайт – це переписування, а копірайт – це копіювання написаного. З першого погляду на ці два поняття складно зрозуміти, в чому принципова різниця цих двох способів роботи з текстами. Поясню. Рерайт – це переписування вже відомого нам тексту своїми словами. Це нагадує шкільний виклад.

Коли суть тексту викладена, а учневі необхідно переписати її своїми словами. Копірайт – це робота, при якій замовник дає виконавцеві тільки тему і описує свої побажання по структурі тексту. При цьому автор сам шукає необхідну інформацію. Зазвичай при копірайтингу вимагається використовувати декілька джерел.

Що таке унікальність тексту і як на ній заробляють

Навіщо взагалі комусь потрібні тексти за гроші? Адже їх навалом в мережі? Скопіював і поставив до себе на сайт. В тому і річ, що пошукові системи вже давно навчилися виявляти такі скопійовані тексти(їх називають копіпаст) і інтернет-ресурси, на яких вони часто з'являються, дуже не люблять. Ось і стараються веб-розробники замовити хоч би рерайт статей, щоб їх тексти були не лише максимально цікавими за змістом, але і унікальними по своїй лексичній і граматичній структурі.

Написати таку кількість статей творцеві сайту(а то і не одного) частенько просто не під силу. Ось і замовляють за плату у таких фахівців слова, як ми з Вами.

Окремо торкнемося того, як же визначається унікальність тексту. Для цього є спеціальна вкладка "Уникальность текста". Прочитати детальніше можна внизу цієї сторінки, а тому не зупинятимемося на цьому. Важливо зрозуміти одно: мало написати текст – для того, щоб на ньому заробити, треба, щоб він був унікальним. А якщо якісь словосполучення і мовні звороти в ньому не є такими, то перевірка їх виявить і підсвітить.

Після чого треба буде їх замінити на синонімічні.

Як почати заробляти написанням текстів на біржі копірайтингу

Отже, повернемося до вже названої мною біржі копірайтингу ТЕХТ.RU. Для того, щоб почати заробляти, треба зареєструватися на сайті і написати пару власних текстів та виставити їх на продаж для того, щоб пройти тест на знання російської мови. 

Доказ серйозного рівня роботи на біржі копірайтингу ТЕХТ.RU – це те, що писати тексти і заробляти на статтях реальні гроші тут може не хто завгодно, а тільки користувачі, що пройшли тест по російській мові.

Звичайно, складнощів в подальшій роботі на біржі немало. Щоб почати заробляти написанням статей на цій біржі копірайтингу, треба володіти російською мовою в хорошому ступені і бути готовим освоїти ще багато нових знань. Говорю чесно, що мільйонером Ви не станете, і легкі гроші раптом не зваляться на Вашу голову. Але якщо Ваша мета знайти дійсно дієвий спосіб ЗАРОБІТКУ в інтернеті, то НАПИСАННЯ ТЕКСТІВ – це те, на що варто звернути увагу в першу чергу.

Для мене ТЕХТ.RU став можливістю додатково заробити декілька тисяч рублів в місяць, а для деяких робота на цій біржі і зовсім стає основним фінансовим джерелом існування.

Наостанок, хочу сказати, що якщо Ви зареєструєтеся на біржі копірайтингу ТЕХТ.RU по моєму партнерському посиланню і успішно пройдете тестові завдання, то далі я готовий буду Вам надати необхідну допомогу: зорієнтувати, підказати, що і як робиться в написанні текстів і оформленні замовлень. А питання з'являться напевно! Що таке ключові слова? Навіщо потрібні списки і підзаголовки? Як рахувати символи? Я з радістю відповім на все, якщо Ви звернетеся до мене через форму коментарів на цій сторінці.

Мені приємно підтримати тих, хто, як і я, готовий наполегливо працювати і вчитися новому. До того ж, мені здається, серед "добрих людей" це нормально, щоб людина, що розповіла про щось іншому, стала його куратором і провідником в новій справі.

* P.S.: Хочу відразу попередити тих, хто запідозрить мене в корисливому бажанні заробити на залучених мною користувачів. Говорю чесно, що не бачу в цьому нічого поганого. Я привів людину працювати туди, де мені дійсно подобається і, по-моєму, невелика частина доходів, отриманих біржею на його статтях, – мої по справедливості. Грошима зі мною в даному випадку ділиться ТЕХТ.RU зі своєї комісії, а не залучена мною "жертва". Тим більше, мови ні про які надприбутки тут не йде.

Такий заробіток насправді настільки нікчемний, що навіть не складає і 3% того, що я заробляю сам написанням текстів на замовлення. Так що, все справедливо і навіть майже альтруїстично) Коли я сам шукав спосіб заробити текстами в інтернеті, я був би дуже радий, якби мені відразу попалася така стаття, яку я зараз написав. Це дозволило б мені заощадити багато часу і почати отримувати гроші за написання текстів на пару місяців раніше.

13 березня 2018

Автор:

Як заробити написанням текстів Оцінка: 4.80 з 5
Всього оцінок: 5
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук