Деякі абоненти мережі Київстар, іноді замислюються про зміну тарифу, особливо, якщо з'являється новий і вигідніший. А як це зробити, знає не кожен.

поміняти тариф Київстар
поміняти тариф Київстар

Розмір оригіналу:   1466x707
Тип: jpeg   Дата:

Коли велика кількість невживаних стартових пакетів була переведена Київстаром в тариф "Щасливий", то багато абонентів занепокоїлися питанням, як поміняти тариф на Київстарі. Давайте розберемо це питання.

Як дізнатся про свій тариф?

Спершу варто визначитись про те, який саме тариф у вас використовується. Для цього наберіть запит *112#. Вам прийде повідомлення, де буде вказано, скільки на вашому рахунку бонусів і написана назва тарифного плану.

Як змінити тариф Київстар?

Нижче приведена невелика інструкція, як потрібно діяти, щоб змінити тарифний план на Київстар:

  • Спершу наберіть номер 477
  • Далі виберіть мову автоінформатора, яка вам зручна, – українська або російська, чи англійська. Після цього оператор повідомить назву вашого тарифу і вам потрібно буде зробити вибір.
  • Далі виберіть цифру 1 для заміни тарифу. Ви потрапите в розділ тарифів. Кожному з них відповідає своя цифра. Виберіть той, що цікавить, і ваш тариф зміниться
Замість заключення

Перш ніж міняти тарифний план запам'ятайте назву тарифного плану і знайдіть по данній назві статтю з цим тарифом і бажано добре ознайомитись з нею, тому як у більшості випадків якщо у вас старий тариф і Вам не піднімали абонплату, не міняли умов він може бути краще ніж добре розрекламовані нові умови обслуговування. 

Відео: Нові тарифи Київстар

19 березня 2018

Автор:

Як змінити тарифний план Київстар Оцінка: 4.80 з 5
Всього оцінок: 10
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук