Жителям села, а також дачникам, які вирішили серйозно займатися городом та садом, рано чи пізно приходить бажання полегшити свою важку працю на землі. Можна скористатися послугами найманих робітників, але порахувавши витрати (особливо це стосується людей які регулярно працюють з землею) виникає бажання придбати міні сільгосп техніку в особисте користування.

вибір мотоблоку
вибір мотоблоку

Розмір оригіналу:   1821x864
Тип: jpg   Дата:

У наш час ринок сільгосптехніки завалений різними пропозиціями для полегшення праці, але найбільшою популярністю володіють мотоблоки. Мотоблок – це механічне самохідне одновісне пристрій з двигуном. Використовується для полегшення цілого ряду сільськогосподарських робіт. В Україні поширені китайські мотоблоки (купить мотоблок в Украине можно тут), а так само техніка з Європи, але в обмеженому асортименті і користується меншим попитом. Мотоблок – лідер серед техніки для роботи в саду і городі. Попит і популярність мотоблоків викликані невисокою ціною, якщо порівнювати, наприклад, з тракторами, при цьому площа обробки може досягати 4 Га землі. Мотоблоки в Україні представлені різними моделями як з бензиновим, так і з дизельними двигунами. Вони відрізняються потужністю, комплектацією, а також наявністю додаткових опцій.

Тож не дивно, що людина, яка вперше зіткнулася з вибором «Сталевого Коня», задає питання: «Який мотоблок кращий?». Що б вибрати оптимальну модель і складання загальної картини, консультанти нашого магазину завжди уточнюють інформацію: про обсяги робіт, про площі обробки, про виконувані роботи. Як же вибрати кращий мотоблок – основні критерії Основним критерієм при покупці мотоблока завжди є поєднання ціни і функціональності. Часто наші клієнти, купуючи «Сталевого Пахаря», бажають отримати якомога більше функцій за менші гроші – це цілком зрозуміло. Коли передбачається виконання великого обсягу різних робіт, тоді не доцільно економити. Наприклад, Ви бажаєте обробляти територію до 1 Га, при цьому планується регулярна оранка, посадка і копка, культивація, полив, косіння трави, прибирання снігу та інше, тоді краще вибрати дизельну модель від 8 к.с .. На меншу площу краще вибрати менш потужну модель на 6 к.с .. При менших обсягах і кількості операцій варто зупинити свій вибір на бензиновий моделях. Можна зробити висновок, що ціна на мотоблок формується обсягом, інтенсивністю і типом робіт. Насправді, вибираючи мотоблок, варто звернути увагу на наступні чинники:

Мотор. Як відомо, серцем будь-якої мототехніки є двигун, саме він відповідає за тягові якості, а також за можливість установки різного додаткового устаткування. Бензиновий мотоблок добре підійде для невеликих ділянок до 60 соток. Він значно дешевше своїх дизельних аналогів. Він підійде, якщо планується регулярна культивація і догляд за рослинами. Бензомотоблок більш мобільний, має меншу вагу і розмірами, а наявність різного навісного устаткування дозволяє значно розширити спектр виконуваних робіт. Дизельні мотоблоки вважаються важкоатлетами. Дана техніка здатна обробляти великі площі. Завдяки великій вазі вони без проблем справляються з оранкою, а водяне охолодження дозволяє працювати тривалий час без відпочинку. Особливістю таких агрегатів є «низькими обертами» двигуна, тому мають більший моторесурс і тяговим зусиллям. Функціональність Багато мотоблоки оснащені Валом Відбору Потужності (ВВП). Такий механізм дозволяє використовувати активну навісне обладнання. Крутний момент з двигуна на «навішення» передається через вал. Техніка, оснащена таким механізмом, буде трохи дорожче. Функція розблокування диференціала значно підвищує маневреність «Сталевого Богатиря». Вона актуальна на невеликих городах і обмежених садових ділянках. Де потрібно постійно повертати, що буває важко, особливо виконуючи роботи важким мотоблоком.

Завдяки даній функції ви можете заблокувати одне з коліс і розгорнути мотоблок практично на місці. Ширина колії Для тих, хто збирається висаджувати різні культури цей показник дуже важливий. Наприклад, якщо ви збираєтеся займатися посадкою картоплі, то ширина колії повинна складати 600 мм. Для обробки кормового буряка – 450 мм, а ось оптимальним показником для моркви буде – 300/400 мм. Багато мотоблоки мають можливість регулювання ширини колії. Комплектація Даний пункт цікавить покупців найбільше. Кожен хоче отримати максимум за свої гроші. У недорогих моделях комплектація не відрізняється різноманітністю, зазвичай це спеціальний ЗІП, з мінімальним набором інструментів і запчастин для обслуговування. Дорогі моделі можуть забезпечуватися одне або двох корпусним плугом, колесами з підвищеною прохідністю і навіть активної грунтофрезою. Варто звернути увагу на наявність електростартера, акумулятора, фари, захисних щитків та іншого.

Відео: Який мотоблок краще купити?


12 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук