Взимку минулого року в мою голову впала думка: “А не чи поїхати нам влітку в першу сімейну відпустку з дитиною (дочці навіть і року не було) на море”?. Чоловік спочатку був в замішанні, але завдяки жіночим чарам він здався і ми стали шукати інформацію, куди ж можна відправиться у кінці серпня до моря з маленькою дитиною, і щоб не було дуже жарко, і щоб можна було сміливо купатися в морі в будь-якому місці. Вибір країни зробили – Болгарія, а ось з курортом довго сушили голову. У результаті прийшли в нашу перевірену часом і якістю послуг  туристичну компанію, де менеджер порадила розглянути будь-які курорти, так і Золоті піски, і Сонячний берег, і Албена, і Сонячний день, і св.Костянтина і Олени прекрасно підходять для відпочинку з маленькими туристами. Усе залежить від фінансів, які ми можемо витратити на відпочинок. Помічу, що в туркомпанію ми прийшли в середині лютого, а тур вирішили бронювати на кінець серпня, тому пропозицій по готелях було предостатньо, причому ціни привабливі, оскільки раннє бронювання. У результаті з курортом нарешті визначилися – це Золоті піски. Нас притягнули природні чинники: передусім гірська місцевість, покрита хвойними лісами, адже для дитини таке повітря дуже корисне, а також велику роль зіграло близькість до аеропорту міста Варна, хоча інші курорти ще ближче знаходилися, і готель нам придивився. Готель був розташований на самому березі моря, правда спуск був по сходах, але ми знайшли вихід – недалеко від готелю є 2 доріжки з різних сторін, по них то ми і спускалися з коляскою (хочу відмітити, що обов’язково треба брати цей транспорт для дитини, особливо рятує при вечірніх прогулянках по променаду, коли велика кількість людей і за своїм чадом, що підросло, складно устежити, так і намагається втекти).
курорт Золоті піски
курорт Золоті піски

Розмір оригіналу:   670x505
Тип: jpg   Дата:

 
Велику частину часу ми проводили на пляжі Золотих пісків. Скажу відразу, пляжна смуга ( а ми відпочивали не лише у безпосередній близькості до готелю, але були і на центральному пляжі і чимдалі) протяжна, завширшки доходить аж до 100 метрів, я майже не бачила жодного недопалка і пластикової скляночки або пляшки, є сміттєві бачки, куди відпочивальники кидають сміття, а також на пляжі є спеціальні працівники, які стежать за чистотою. Скажу відразу, власної пляжної зони у готелів немає, усі пляжі муніципальні, вхід безкоштовний, а ось за місце під сонцем треба платити, якщо хочете комфорту. Шезлонг коштує 8 лев, парасолька 3 лева. Нам було брати шезлонги і парасольки не вигідно, оскільки дитина ж з ними не лежатиме та не загоратиме, дитині хочеться пограти і длубатися в пісочку. Тому ми знайшли вихід: купили в найближчому магазинчику три великі рушники з написом “Болгарія” і  парасольку (потім відмінно вписалася  для дачі). І ось з цим пляжним “реквізитом” ми відпочивали на пляжі.
курорт Золоті піски
курорт Золоті піски

Розмір оригіналу:   670x379
Тип: jpg   Дата:

У басейні при готелі ми не купалися, оскільки в дитячу секцію лізуть і дорослі тітки помочити свої ніжки, неначе басейну для дорослих їм мало.
курорт Золоті піски
курорт Золоті піски

Розмір оригіналу:   670x379
Тип: jpg   Дата:

Вечорами ми потоптали усі ноги, оскільки пройшли Золоті піски вздовж і поперек. У центрі курорту після 21 години збирається молодь, яка спрямовується в пани, ресторани, клуби, вночі курорт не спить, тому якщо ви вибираєте Золоті піски для відпочинку з маленькою дитиною то центр не раджу, шумно дуже і пляжі багатолюдні. Краще вибирати північну частину курорту, де готелі розташовані дуже близько до моря (близько 50 метрів до пляжу) і ярусами, оскільки там переважно гірська місцевість з хвойними деревами, там немає дискотек і дуже тихо. І щоб дістатися до центру, можна поїхати на паровозику, діткам він дуже подобається. Проїзд 5 лев. Чи пройтися пішки по променаду, де по шляху слідування багато магазинчиків, сувенірних крамниць, продовольчих супермаркетів і так далі. Дуже хороший дитячий магазин, в якому ви знайдете якісну дитячу одежу, трикотаж, нарядний одяг. Ціни такі ж як і в Україні, але якість дуже хороша. Магазин знаходиться навпроти готелю Місяць 4*.
Багато готелів Золотих пісків працюють по системі “Усе включено”, але це “усе включено” помітно відрізняється від турецького за якістю і кількостю  послуг, які надаються туристові. Наприклад анімації ви практично не знайдете в готелі, а харчування мізерне, але дуже смачне. Дитина у нас була ще не на “загальному столі” тому в сусідньому супермаркеті “Ligi” (начебто така назва) ми купували баночне живлення, соки, води, а ось каші, пюре, макарончики брали в готелі. Там же купували і памперси, вологі серветки, крема. Якість болгарська, але дуже добра.
курорт Золоті піски
курорт Золоті піски

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

В цілому курорт Золоті піски підходить для усіх категорій туристів і сімейного відпочинку у тому числі. Пляжі з чистим золотистим теплим пісочком, маса розваг поза готелями, а найголовніше – доброзичливі і чуйні місцеві жителі. Усі розкажуть і покажуть, ніякого мовного бар’єру не було. З дитиною не варто боятися подорожувати, поки маленька – насолоджуйтеся відпочинком, а ось коли буде роки три, то вже не наздогнати, і потрібне око та око. Подорожуйте, не бійтеся перельотів, адже маленькі дітки набагато витриваліші за своїх батьків.

7 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук