Яремче приваблює туристів звідусіль — як наших, так і закордонних. Причинами популярності цього містечка є невпинне зростання сервісу та кількості атракціонів. Сучасні Карпати пропонують дещо більше, ніж неперевершена природа і чисте повітря. Відпочиваючи в Яремче, ви зможете збагатитися новими враженнями, спокійними або екстремальними.
відпочинок у Яремче
відпочинок у Яремче

Розмір оригіналу:   900x400
Тип: jpg   Дата:

Яремчанські розваги
 • “Карпати в мініатюрі” — це музей під відкритим небом. Зменшені копії відомих замків, храмів та церков, мостів, водоспадів, тунелів та залізничних станцій з вокзалами і рухомими поїздами дуже якісно зроблені, ідентичні оригіналу до найменшої дрібниці. Для іноземних гостей передбачені таблички з назвами. Музей в перспективі розширюватиметься, для цього вже відведено місце на зеленому газоні.
 • Наступне місце, яке варто побачити — вольєрне господарство. Тут розводять тварин: оленів, кабанів, а тепер і птахів: орлів, фазанів, лебедів. Діти і дорослі будуть у захваті від такої екскурсії. По завершенню можна вибрати і придбати гарний сувенір на пам’ять.
 • Водоспад Пробій — наступна точка призначення зацікавленого туриста. Повноводий, каскадний, має висоту близько 8 метрів, вода падає під кутом 45⁰. Водоспад утворений в каньйоні ріки Прут. Двадцятиметровий міст над водоспадом гарно підходить для створення хороший пейзажний фото. Також місцеві екстремали можуть влаштувати справжнє шоу, стрибаючи з мосту у швидкісну течію Прута.
  водоспад Пробій
  водоспад Пробій

  Розмір оригіналу:   1100x770
  Тип: jpg   Дата:

 • Унікальний природний комплекс Скелі Довбуша являє собою древні виступи пісковиків, що утворюють кілометровий кам’яний лабіринт. Печери використовувалися стародавніми людьми в якості помешкань, язичницьких святилищ, пізніше потаємні ходи стали базою повстанців-опришків. Печерні приміщення мають чіткі, правильні геометричні форми, а самі скелі — красиві чудернацькі форми. Ця місцина приваблює шукачів пригод, унікальних місць у світі та поціновувачів історії.
  скелі Довбуша
  скелі Довбуша

  Розмір оригіналу:   1100x770
  Тип: jpg   Дата:

 • Серед найбільш видовищних розваг в Яремче варто зауважити нову туристичну послугу — джипінг. Ця екстремальна пригода полягає у проходженні маршруту по бездоріжжю у автомобілях-позашляховиках. Тут можна на власні очі побачити, чим живуть справжні, дикі Карпати: важкодоступні вершини гір, масштабні полонини, захоплюючі пейзажі та світ недоторканої флори і фауни. Просто рай для професійних фотографів та любителів зйомок.
Якщо ви вже подумки “смакуєте” перебування в Яремчі, варто доповнити картину важливою деталлю. Це спосіб проживання у цьому мальовничому містечку. Вибагливий турист і тут не залишиться розчарований: квартири, готелі та міні-готелі, вілли, котеджі, пансіонати, гостинні двори — житло на будь-який смак та гаманець пропонують місцеві хазяї. Особливо цікавлять відпочиваючих приватні садиби Яремче — тут тобі й домашній затишок, і карпатська гостинність, і смачна місцева кухня у всій красі. Відпочивайте в Карпатах із задоволенням та набирайтеся здоров’я, наснаги, позитиву на цілий рік!

28 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук