Притягнути молодих туристів за допомогою просування в соцмережах розраховують в Єгипті. Для цього в Instagram стартувала незвичайна рекламна кампанія. Сам вибір місця просування незвичайний – коментують експерти - до можливостей цієї соцмережі в Єгипті прибігають уперше. Єгипет уклав контракт з компанією Beautiful Destinations (BD), сумарна аудиторія якої в соціальних мережах оцінюється в 20 млн користувачів. Основний майданчик BD – мережа Instagram, де число передплатників досягає 12,7 млн чоловік.

Єгипетська рекламна кампанія в Instagram
Єгипетська рекламна кампанія в Instagram

Розмір оригіналу:   1100x542
Тип: jpg   Дата:

Перший двохвилинний ролик показує туристам "Основні перлини" Єгипту. Окрім Пірамід Гізи і Луксора, в кадр потрапили морські глибини, пустеля, польоти на повітряних кулях і інші популярні у туристів активності. У міністерстві туризму Єгипту вважають, що нова кампанія "People To People" повинна притягнути більше іноземних туристів, у тому числі, завдяки "відкритості і гостинності місцевих жителів".

"Ця кампанія призначена не лише для мандрівників зі всього світу, але і для підвищення морального духу на місцях", – прокоментувала глава єгипетського Мінтуризму Ранія Машат. За її словами, мета Міністерства туризму полягає в тому, щоб, принаймні, одна людина з кожного єгипетського домогосподарства працювала прямо або побічно в секторі туризму.

17 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук