З 1-го лютого на територію Румунії можна буде в’їжджати з шенгенською візою. При цьому отримувати національну Румунську візу не треба.
шенгенська віза
шенгенська віза

Розмір оригіналу:   1226x732
Тип: jpg   Дата:

В Румунії набуло чинності рішення уряду, яке дозволить іноземним громадянам, у тому числі громадянам України, в’їжджати в країну на 90 днів по шенгенській візі, навіть якщо у них немає румунської візи. Міністр, яка відповідає в уряді Віктора Понти за бізнес-клімат і туризм, повідомила 11 січня, що відповідне рішення кабінету, яке було прийняте в грудні, опубліковане і набуло чинності. “Усі громадяни з неєвропейських країн, які отримали шенгенську візу, більше не потребують румунської візи. Болгарія зробила це раніше нас”, – сказала Грапіні.
За інформацією відомства, в повній відповідності з постановою уряду Румунії, починаючи з 1-го лютого поточного року іноземні громадяни, які мають діючі двократні або ж багатократні шенгенські візи і дозволи на перебування на території держав, що підписали шенгенську угоду, можуть виїжджати і перебувати на румунській території без обов’язкового отримання національної візи, виданої в Румунії, не більше 90 днів упродовж 180 днів.
Тривалість перебування на території цієї країни не повинна перевищувати терміни, які вказані у візі. При цьому, навіть незважаючи на наявність багатократної або ж двократної візи, є можливість отримання румунської національної візи. Громадяни нашої країни, які проходять в Румунії навчання, в обов’язковому порядку повинні отримати національну візу цієї держави.
До першого лютого цього року зарубіжні громадяни, які мають нині чинні шенгенські або болгарські візи, на території Румунії можуть знаходитися терміном не більше 5 днів для наступного транзиту без необхідності в обов’язковому отриманні транзитної візи.

2 лютого 2014

Автор:

З лютого в Румунію можна в’їжджати по шенгенській візі Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук